Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam świetny warsztat prowadzony przez ludzi z pasją, zaangażowaniem i wiedzą. Miła, fachowa usługa i niska cena to tylko "Turboelita" w Gdańsku ul. Nowatorów 8 box 6.

Polecam!!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to twoje auto widziałem u Roberta na warsztacie:wink:

będziesz robił fmic żeby urwać jeszcze kilka KM?

Opublikowano
  • Autor

Moje. Czy będę robił. ....nie wiem sam. Dla tych kilku KM wiecej chyba nie warto. Póki co szklanki i być może wałek.

Ale Twój projekcik coraz ciekawszy:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jaka cena chipa z hamowaniem?

Opublikowano

jeżeli promocja się jeszcze nie skończyła to 600pln

Opublikowano
  • Autor

Tyle płaciłem, naprawdę warto. Wszystko jest zrobione z głową. Można wyciągnąć ze 170KM, ale jakim kosztem...... U mnie wyszło poniżej 162KM, ale i tak czuję różnicę. Moment też d*py nie urywa, ale jest wystarczajacy i bezpieczny dla sprzęgła.

Naprawdę polecam TURBOELITĘ:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, nadal możecie polecić ten zakład? Ktos jeszcze tam robił? W lipcu mam zamiar sie do nich wybrać na usunięcie dpf, chip, wywalenie klapek w kolektorze

Opublikowano
Witam, nadal możecie polecić ten zakład? Ktos jeszcze tam robił? W lipcu mam zamiar sie do nich wybrać na usunięcie dpf, chip, wywalenie klapek w kolektorze

śmiało:wink:

tylko się wcześniej umów na konkretny dzień, najlepiej jeszcze na dniach bo chłopaki mają dużo roboty

Opublikowano
  • Autor
Witam, nadal możecie polecić ten zakład? Ktos jeszcze tam robił? W lipcu mam zamiar sie do nich wybrać na usunięcie dpf, chip, wywalenie klapek w kolektorze

Wal jak w dym. Pełna profeska:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Juz termin zaklepany:

-wywalenie klapek

-wywalenie dpf

-regeneracja turbiny

-wymiana uszczelki przy ssacym i moze jeszcze gdzies

-wymiana oleju i filtra

-chip na 2xx koników

Termin: 22-25 lipca :)))

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No ciekawy jestem, termin mam 18 sierpnia. Dla projektow customowych cena 1200 (setup na k04, 460cc, Fmic, Tip, DP) :wink:

Opublikowano

No jestem po, w moim wątku przeczytacie, jestem zadowolony.

Mozna śmiało podjeżdżać. Swoją droga stoi tam b6 1.8t i cos tam grzebia, naklejka klubu na prawych tylnych drzwiach, kto to???

Opublikowano
No jestem po, w moim wątku przeczytacie, jestem zadowolony.

Mozna śmiało podjeżdżać. Swoją droga stoi tam b6 1.8t i cos tam grzebia, naklejka klubu na prawych tylnych drzwiach, kto to???

http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-avj-booster-owe-1-8tq-stage-3-420km-trakcie-272338/

Opublikowano

Pięknie

Opublikowano
  • Autor
No jestem po, w moim wątku przeczytacie, jestem zadowolony.

Mozna śmiało podjeżdżać. Swoją droga stoi tam b6 1.8t i cos tam grzebia, naklejka klubu na prawych tylnych drzwiach, kto to???

A nie mówiłem. ...:wink:

Ogarniety zakladzik. Ja muszę jechać do Roberta z czyszczeniem turbiny i wgraniem nowego softu. Tylko póki co brak czasu -sezon.

Może jakoś pod koniec wakacji

Opublikowano

Mam pytanko, czy chłopaki pracują tam w obecności klienta ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No raczej nie maja sie czego wstydzić, wiec to raczej nie jest problem, maja ciekawe projekty za sobą i w trakcie, wiec spokojnie mozna im zaufać, lub pewnie tez stac przy nich i patrzeć na rece

Po wklejeniu wykresu na forum, musze jednak stwierdzić, ze mogl sie Pan z turboelita bardziej postarać. Hm... do tej pory byłem zadowolony, dopóki mi koledzy nie napisali, ze nm przy końcu bardzo spadają a koników jeszcze z 20 mogl spokojnie dolozyc, tym bardziej mając zaślepione klapki, nowy kolektor wydech, wywalony dpf, turbina po regeneracji, silnik uszczelniony, olej wymieniony...

A tu ze 177km zrobił 204km choć podobno spokojnie 220 mozna spokojnie podziałać. Hm i mam mieszane uczucia,

Opublikowano

Ja jade w pon. mam kilka niedociagniec ale zobaczymy co wykombinuja...

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No i jak? Juz po? Jak wrażenia?

Opublikowano

Jescze nie w poniedzialek dopiero jade.

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.