Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie Led podsufitka, nie działający włącznik.


StachuCBR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie, założyłem wewnątrz pojazdu żarówki led (bez can)- nie jest wymagane, ponieważ nie mam żadnego wyświetlania przepalonych.

I tu brzmi moje pytanie, dlaczego po założeniu mogę tylko je włączyć jak mam włączony zapłon? Gdy wyjmę kluczyk nie ma możliwości ich włączenia- jedynie jak otworze drzwi. ! Miał ktoś taki dziwny problem ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam czasami, ale żadko musze przyznac, może nie że włącznik nie zaskakuje ale żarówki pala sie na 10 procent moze, nie wim czym to spowodowane i ne zagłębiałem tematu a żarowki mam osram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem temat:

Musicie wymienić żarówki na te z canem. bo inaczej będzie taka lipa. w skrócie mówiąc gdy nie będą otwarte drzwi lub przekręcony zapłon żarówki się nie zaświecą po naciśnięciu wyłącznika lampki lub mogą mogą mrugać jak stroboskop. trzeba can ładować bo zwykłe led mają za małą oporowość i to tyle w temacie innej opcji nie ma-przerabiałem różne warianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem temat:

Musicie wymienić żarówki na te z canem. bo inaczej będzie taka lipa. w skrócie mówiąc gdy nie będą otwarte drzwi lub przekręcony zapłon żarówki się nie zaświecą po naciśnięciu wyłącznika lampki lub mogą mogą mrugać jak stroboskop. trzeba can ładować bo zwykłe led mają za małą oporowość i to tyle w temacie innej opcji nie ma-przerabiałem różne warianty.

Dzięki wielkie kolego, tak też myślałem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...