Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędne wskazanie ilości paliwa po rozładowaniu aku.


DawidGno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam problem , a mianowicie - ojciec wczoraj nie wyłączył radia w aucie (mam na stałe) i po 24h gdy chciałem odpalic auto oczywiście nie zbyt chciało współpracować. Po podładowaniu aku. auto elegancko odpaliło , paliła się za to kontrolka od esp oraz wskaźnik paliwa wskazywał 0 . Nic innego tylko udałem się do servisu bosch , podpięli audi pod komputer, wyszedł błąd 464A, błąd wykasowali , lecz wskazówka nadal 0 . Ponowne podpięcie , dostali się do wskaźników, ilośc paliwa w baku - 12L , przypominam że wskazówka 0 . Polecili pojechać zatankowac , tak też zrobiłem. Po zalaniu wskazówka pokazała tylko to co dolałem , nie uwzględniając tego co było już w baku. Ponowne podpięcie pod kompa, stan paliwa w baku 25L , wskazanie na liczniku - trochę ponad rezerwę. Moje pytanie - co zrobić w takiej sytuacji , aby wskazania znowu były prawidłowe ??

A4 B6 1.9 TDI 101hp 2002r avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sproboj wyciagnac i wlozyc bezpeicznik nr 15 :) mialem tez keidys taka sytuacje ze po wyjeciu ako pokazywalo mi zero. wyjmij i wloz bezpiecznik:wink: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , auto aktualnie stoi u mechanika na "serwisie" po kupnie czyli oleje paski itp więc dam mu znać że ma to zrobić , mam nadzieje że chłopina mi to opanuje. Dzięki - jak by ktoś miał jakieś inne propozycje - czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilkusnastu..... dziesieciu kilometrach podniesie sie wskaznik i bedzie wskazywal prawidlowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zalałem pod korek , wskazówka pokazuje max , przewidywany zasięg 800KM , gdy wskazówka zejdzie do połowy zbiornika podepnę auto i zobaczę co pokazuje komputer , jaką ilość paliwa w baku (L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...