Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maty grzewcze


bako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zapytać czy maty grzewcze od załózmy siedzeń s-line lub zwykłych beda pasować do foteli recaro?

Czy np mata prawa jest taka sama jak mata z lewego siedzenia? i można je zakładać obojetnie na którym fotelu?

mam takie coś na aukcji i nie wiem od jakiego to jest siedzenia czy to jest do s-line recaro czy zwykłego fotela?

AUDI A4 MATY GRZEWCZE FOTEL PRZEDNI ORYGINAŁ (4132938530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale z tego co gdzies kiedyś czytałem to od s-line'owskich foteli bedą pasowac do recaro, co to masz za fotele,że nie mają grzania? tym bardziej,że to recaro.

numery mat różnią sie chyba tylko miedzy oparciem a siedziskiem, strona nie ma znaczenia, tak mi sie coś kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji masz maty do zwykłych stołków one ci nie podejdą. Musisz szukać z wysuwanym podudziem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli te z aukcji, nie podejda do opcji z wysuwanym podudziem?

Zna może ktos nr. tych mat ?

Nie mam recaro ale znajomy moj ma własnie tylko nie działa mu podgrzewanie a chce fotele sprzedac i mysle w jakij kasie mozna to brac od niego:wink:

---------- Post dopisany 11-04-2014 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 14:52 ----------

a czy podudzie też jest grzane? za cholkere nigdzie nikt nie może mi udzielic informacji na temat tych mat jakie są ich numery..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem ci sprwadze nr

Dzieki wielkie na pewno to ułatwi troche bo ASO mnie dobija powoli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata siedziska z wysuwanym podudziem 8E0963555N

Do recaro podejdzie czy to wszystko jedno? Bo dzwoniłem po raz setny do miejscowego serwisu i stwierdzili ze od s-line jest inna mata a do recaro inna.. i nie wiem i tu i tu wysuwane podudzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nr maty do s-line'a a wygląda ona tak:

11042014096.jpg

A recaro nie ma tych dwóch przeszyć co s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&P nie podejdzie trzeba by było ją zmodyfikować bo ma inaczej przeszycia. Poszukaj sobie na necie jak wygląda fotel s-line a jak recaro zobaczysz czym się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...