Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesten nowy dopiero sie uczę i mam nadzieję że dzięki wam nabęde nową wiedzę.

jesli sa jakies bledy to poprawcie mnie.

03xf3.th.jpg

038dh5.th.jpg

3811tz7.th.jpg

egrrg0.th.jpg

egr1rp8.th.jpg

311on9.th.jpg

1184gw6.th.jpg

Opublikowano

Przepływka - ok

turbo w miarę ładnie pompuje - ok

EGR - coś sie przycina do czyszczenia

Kąt synchronizacji zabardzo się rozchodzi do poprawy.

Zrób reszte logów i wklej

Opublikowano
  • Autor

jeśli można wiedzieć jakie jeszce logi mam zrobić??

z opisu nie moge jedoznacznie wywnioskowac czy loguje sie grupę 11 w BS w PD ale wg mnie tak, bo PD tez maja sprężarki ze zmienna geometria.

egr podejrzewałem, że jest do czyszczenia

i o jaki kąt synchronizacji chodzi?? o wtrysk czy o pasek rozrządu?

i jak wywnioskowałeś, że kąt synchronizacji jest źle?

wg. tyh danych i tego co pisze w opisach to turbo faktycznie niby ok, i że egr nie tak to tez wywnioskowałem, ale przepływki to juz nie koniecznie nie bardzo wiem na co mam patrzec.

czyli podsumowując jakie logi mam jeszcze do zrobienia??

Opublikowano

Te powinny być zobacz czego ci braku i zrób.

Statyczne:

Basic Settings: 000, 003, 004, 011

Normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018.

Dynamiczne:

000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.

Opublikowano
  • Autor

logi zrobie jutro, ale mie bardzo rozumiem o co chodzi z kątem synchronizacji. i o jaki kąt chodzi. I chyba grupy 004 nie loguje sie w BS bo jest to silnik na pompowtryskach nie na pompie. czy mam racje??

Opublikowano

logi zrobie jutro, ale mie bardzo rozumiem o co chodzi z kątem synchronizacji. i o jaki kąt chodzi. I chyba grupy 004 nie loguje sie w BS bo jest to silnik na pompowtryskach nie na pompie. czy mam racje??

masz racje .. Jarol sie pomylil ... ale 004 normal masz zrobic ... [014 tez nie rob :naughty:]

a o kacie synchronizacji mozesz sobie poczytac uzywajc opcji :szukaj:

dla przykładu : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26377.0.html;highlight=synchronizacji

Opublikowano
  • Autor

uzupełnienie logów, ale tylko statyczne i BS bo nie miałem czasu zrobic dynamicznych, prosze o ocene i wytłumaczenie co do czego.

001cz2.th.jpg

beztytuurm4.th.jpg

turborx5.th.jpg

jeszcze spytam z ciekawości co sie stanie kiedy,zrobie grupe 004 w BS?? sam nie chce sprawdzać

Opublikowano

Witam

Tak sobie patrze i jakoś mi ta temperatura silnika nie pasuje; niedogrzany???

Grupa 000 oraz 007

Opublikowano
  • Autor

tez to pozniej zauważułem, ale na wskaźniku w aucie było ponad 80 stopni a na vagu wyszło mniej, tez czasem wyskakuje błąd czujnika temperatury płynu chłodzącego g62 może to on jest przyczyna, występują tez czasem takie objawy jak podwyższone obroty na biegu jałowym do okolo 1200 ale po chwili spadają.

ostatnio czyściłem egr, zrobie nowe logi i zobaczymy czy jest jakas różnica.

po czyszczeniu cos zaczęło gwizdać, bede musiał to zlokalizowac.

ale jak narazie nie udało mi sie znaleźć tego czujnika, z tego co wyczytałem na tym forum to trzeba go szukać od strony grodzi czołowej po prawej stronie patrząc od przodu, ale kombinowałem na wszelkie sposoby i jedyny czujnik jaki znalazłem to przy chłodnicy na dolnym wężu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.