Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Audi A4 B6 1.9 Tdi (116km) 2004r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Dzisiaj wkoncu sie ogarnolem i pokaze swoje wozidlo:D

Autko kupilem i sam sprowadzilem z Holandii z oryginalnym przebiegiem 20200 (juz prawie 207:P) . Rocznikowo i modelowo 2004 (dokladnie 29.10.2004).

Z wysposarzenia:

-Abs/Esp

-Skorka

-2 strefowy klimatronic

-grzane fotele

-czujniki cofania

-czujniki zmierzchu

-comming living home

-wylaczanie poduszki pasazera

-fotochromatyczne lusterko wsteczne

-8 poduszek

-4 elektryczne szybki

-elektryczne lusterka

-chromy

-przyciemniane szybki

-tempomat

wiecej nie pamietam za wszystkie grzechy....

Moje mody :

-zawieszenie przod macpersony i sprezynki weitec zielone , tyl same sprezynki weitec zielone ( niby -30mm a zeszla prawie 60mm:P)

-felga rs4 19" z oponka Uniroyal sport rain 225/35/19

-male podniesienie mocy ze 116km na okolo 140 km

-lotka s-line

IMG_4516.jpg

IMG_4517.jpg

IMG_4530.jpg

IMG_4536.jpg

IMG_4533.jpg

IMG_4532.jpg

IMG_4528.jpg

Sorki za jakos ale iphone lepiej nie potrafi:D

Czekam na opinie i dobre glosy :)

Pozdrawiam B6 Division!!

Opublikowano

ładne autko, jest co rezac i B6 Division Twoje :wink: Zapraszamy do udzielania się w B6D:hi:

Co do auta to widzę tu RNSe i s-line zewnętrznego :jerk:

Opublikowano

Fajny paździerz :wink:

Rezaj sline :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie z racji ze nie moge dodawac postow w dziale sprzedazy wiec odam tutaj :P moze jest ktos zainteresowany b6 w avancie z 2003 roku za 19 tys oddam naprawde warto bo serwisowane 10 lat w kwietniu zeszloego roku byl ostatni serwis mechanicznie wszystko cyka pieknie ladnie w tkaim wyposarzneiu i roczniku i do tego w tym stanie nie nzajdziecie nigdzie a chce sie szybko go pozbyc link do allegro AUDI A4 B6 1.9TDI 130KM NAVI, POŁŚKÓRY PO OPŁATACH (4402693802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

I oczywiście wcale nie była bita w lewy przód no nie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wnioskujesz po zamglonej lampie? nie rosmieszaj ludzi takimi komentarzami ! Majster co po zdj wie ktore elementy byly malowane ! przyjedz zobacz a potem komentuj !

Opublikowano

Z automatu bym odrzucił takie ogłoszenie.

Tamten komentarz był lekko humorystyczny. Urażona duma? Przepraszam.

Lampa została zmieniona, bo tak Ci sie podobało prawda?

Opublikowano
  • Autor

Moze nie urazona duma tylko nie lubie przemadrzalych . Nie wiem czemu lampa sie rozszczelnila ale akurat nie bylo nigdy uszkodzone z przodu bo wszystko jest w oryginale .

Opublikowano

Przecież to standard, że lampy parują w B6 :facepalm:

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.