Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastiki zewnętrzne, konserwacja, pielęgnacja itd


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie: czy ktoś z Was próbował jakiegoś specyfiku z popularnej sieci marketów? Np jakiś środek który można dostać w sieci Tesco itp. Chodzi mi tylko o to, czy sprawdza się środek który można łatwo dostać, a nie trzeba zamawiać np. z Meguiar's z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: czy ktoś z Was próbował jakiegoś specyfiku z popularnej sieci marketów? Np jakiś środek który można dostać w sieci Tesco itp. Chodzi mi tylko o to, czy sprawdza się środek który można łatwo dostać, a nie trzeba zamawiać np. z Meguiar's z internetu.

Jeśli chodzi o marketowe specyfiki to jedyne co jest w miarę godne uwagi to produkty od Turtle Wax ewentualnie Sonax. Kiedyś używałem do odświeżania plastików wosku syntetycznego Turtle Wax Ice (właśnie z Tesco) i nie to że był to jakiś mój wymysł bo zgodnie z przeznaczeniem był on też przewidziany do odświeżania właśnie elementów z tworzyw sztucznych. Był w zestawie z aplikatorem w cenie chyba ok 55 zeta. Jest w formie takiego bezbarwnego żelu. Jest mega wydajny w sumie to mam w garażu jeszcze chyba pół butelki. Nawet nieźle sobie radzi też jako wosk, nadaje ładny połysk chociaż jeśli chodzi o jego trwałość to dwa mycia i nie ma po nim śladu. Wlepiam zdjęcie mojej ex-astry po uzyciu właśnie tego wosku.

hs2i4k.jpg

Natomiast jeśli chodzi o coś naprawdę dobrego do plastików do zdecydowanie Poorboy's World Trim Restorer. Daje bardzo ładne satynowe wykończenie, nielepiące kurzu i syfu z ulicy. Odświeża a nie nabłyszcza jak Plaki i inne badziewia. Najwiekszym plusem jak w przypadku kazdego produktu od Poorboya jest to ze mozna zakupić tester który wystarcza na baaaardzo długo. Minus jest taki że na pewno nie kupisz go w Tesco czy w innej Biedronce, ale kupisz go tutaj http://detailingshop.pl/pl/p/Poorboys-World-Trim-Restorer-118-ml/702

Edytowane przez GBNH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...