Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeśli ktos szuka, potrzebuje :)

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pomału , pomału ...... nowy zestaw już niebawem ;)

6lfonpbb.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jesli ktos szuka - posiadam MMI 3G LOW na sprzedaż 1000zł  :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Audiczka na 2018r

wleciał nowy zestaw AIR RIDE : Sterowanie AIRLIFT 3H , nowa Butla aluminiowa , 2 kompresory VIAIR 444C

rbk3wwmh.jpg

wleciały nowe koła VOSSEN CV7 o rozm 20x10.5'' w ktorych będzie zmieniony kolor - front na grafit połysk

fljvi45c.jpg

phcacluj.jpg

 

na sprzedaz posiadam stary zestaw air ride tj. Amory TA TECHNIX , DRUGI ZESTAW PODUSZEK TA TECHNIX, 2xbutla 20 i 25L, sterowanie bezprzewodowe z pilota , manometr, odwadniacz, zawory haffnera, kompresor viair380c. cena 2000zł (osoby chetne, zainteresowane - priv)

 

Opublikowano

Fajne te kólka! :)

Podsyłaj fotki na kalendarz bo fura robi wrażenie ?

Opublikowano

Świetne autko! Do zobaczenia na drogach Legnicy choć jeszcze nie miałem okazji spotkać na drodze :) Kolor taki sam jak mojego AVANTA 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.06.2018 o 13:42, Veiru napisał:

Fajne te kólka! :)

Podsyłaj fotki na kalendarz bo fura robi wrażenie ?

Dzięki , w najbliższym czasie będzie na Raceism na stoisku DB Tuning , zapraszamy :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.06.2018 o 17:18, kalix94 napisał:

Świetne autko! Do zobaczenia na drogach Legnicy choć jeszcze nie miałem okazji spotkać na drodze :) Kolor taki sam jak mojego AVANTA 

<OK> auto śmiga cały czas nie tylko po legnickich drogach :)

do zobaczenia :)

pozdro

Opublikowano

Dokładka zderzaka, progów i na klapie jest od maxton desing? :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.06.2018 o 22:32, Rafaello19944 napisał:

Dokładka zderzaka, progów i na klapie jest od maxton desing? :)

tak :) Maxtonowe wyroby :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.06.2018 o 22:32, Rafaello19944 napisał:

Dokładka zderzaka, progów i na klapie jest od maxton desing? :)

tak , ogólnie jest to chyba jedyna audi a4b8  w sedanie ktora ma od nich cały zestaw naokoło auta + bagaznik :)

Opublikowano
1 minutę temu, kristof2009 napisał:

tak :) Maxtonowe wyroby :)

Ja za tydzień też właśnie będę u nich kupować prawdopodobnie cały komplet :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.06.2018 o 22:42, Rafaello19944 napisał:

Ja za tydzień też właśnie będę u nich kupować prawdopodobnie cały komplet :)

no to będą już 2 audiczki na all pakiecie Maxtona :)

Opublikowano
W dniu 12.06.2016 o 09:27, kristof2009 napisał:

dtdwaea5.jpg

gdzie dorwałeś te kratki zderzaka?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.06.2018 o 12:34, damian6158 napisał:

gdzie dorwałeś te kratki zderzaka?

EBAY.DE :)

Opublikowano
  • Autor

AUDI na sprzedaz ( zdjecia zamieszczone w postach wyżej) osoby zainteresowane priv cena z kołami vossen cv7 , air ride - AIRLIFT - 60 tys .

mozna kupic auto bez koł 20'' oraz bez airride - cena będzie niższa ;)

pozdrawiam

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.07.2018 o 22:44, kristof2009 napisał:

AUDI na sprzedaz ( zdjecia zamieszczone w postach wyżej) osoby zainteresowane priv cena z kołami vossen cv7 , air ride - AIRLIFT - 60 tys .

mozna kupic auto bez koł 20'' oraz bez airride - cena będzie niższa ;)

pozdrawiam

 

sprzedam swoje felgi vossen cv7 20x10.5'' z oponami 245/30/20 - osoby chetne priv.

Opublikowano
  • Autor

Witajcie , audiczka zmieniła właściciela, lecz nadal zostaje w szeregach naszego klubu, auto będzie jeździć na śląsku :) także szerokości życzę , bezawaryjności na kolejne lata oraz nowych modów :)

dla osób zainteresowanych  - są na sprzedaż koła z tego auta VOSSEN CV7 , 20x10.5'' [kontakt  - priv]

P.S. temat zostaje zamknięty , lecz na 2019 wpadnę z nowym autem , śledźcie FB AUDI A4B8 FckinLow  . Pozdrawiam

Na koniec jeszcze ostatnia sesja zdjęciowa ogarnięta na szybko  na wakacjach w Kołobrzegu , parę zdjęć - port jachtowy.

jsi28smq.jpg

fa7jg2g3.jpg

dsqrnhw8.jpg

6gri6j4w.jpg

moqiie76.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

szkoda auta.. ale podeślij coś jeszcze do kalendarza klubowego :)

Opublikowano
  • Autor

czemu szkoda auta ( odnośnie sprzedaży?) do kogo wysłać zdjęcia na kalendarz ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.