Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze światłami z prawej strony


YEezy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od pewnego czasu mam problem z oświetleniem zewnętrznym. Mianowicie, wyłączają mi się światła, wyskakuje informacja, że żarówka przepalona. Czyli ogólnie standard. Problem z tym, że żarówki zawsze są nieprzepalone. Kiedyś wymieniłem je dla świętego spokoju, myślałem że może coś z nimi jest nie tak, ale to nic nie dało. Ogólnie jak zgaszę silnik i odpalę na nowo to błędy znikają, a światła działają na nowo. Dzieje się to w losowych sytuacjach. Zawsze dotyczy to tych samych tylnych świateł z prawej strony: mijania, cofania, kierunkowskazu. Ten pierwszy wyskakuje praktycznie za każdym odpaleniem samochodu. Czy ktoś wie jaki może być powód takiej sytuacji? Jakiś konkretny bezpiecznik ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz ten reflektor i obejrzyj styki.. wiązkę, oprawki... Coś nie łączy.

Jak będzie error to zostaw i spróbuj klapą trzasnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styki nie dają żadnych oznak zużycia, nie są poluzowane ani nic, siedzą dobrze. Klaśnięcie klapą nic nie pomaga :P stukałem też w sam reflektor, ale nic to nie daje więc nie wiem czy to wina kabli (chociaż innej opcji nie widzę). Te światło mijania to zarazem stopu- to jest to skrajnie, nie na klapie tylko na boku. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek ze zgniły złączki instalacji do haka. były wpięte tuż za tylna lampą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...