-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
panowie mam cały komplet do sprzedania pod składane lusterka 100% sprawny jeśli jest ktoś zainteresowany to priv
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
panowie dołożyłem parktronic wszystko działa tylko przy włączeniu parktroników nie ścisza mi się rns-e zo trzeba dokodować
-
skraplacz w a4 b5
wydląda to tak ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- albo przeczyść wylot od strony podwozia silnika
-
Zbyt wysoko tył względem przodu
zamontuj używane sprężyny od sedana diesla i manualną skrzynią najlepiej po kolorze sprężyn i problem z głowy
-
skraplacz w a4 b5
tu masz zdjęcie ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- co prawda to passat ale w a4 jest podobnie
-
skraplacz w a4 b5
z prawej strony jest odpływ najlepiej zdemontować schowek i będzie go widać jak znajdę wstawię zdjęcia
-
Potrzebne rzeczy do podłączenia RNS D
tak jak napisałeś ale jeśli byś się zdecydował to musisz przyciąć tak
-
Potrzebne rzeczy do podłączenia RNS D
no tak ale po co robić sobie koszty wiadomo w jakim stanie ci przyjdzie ten tunel większość ludzi przycina i nie ma z tym problemu
-
Potrzebne rzeczy do podłączenia RNS D
ramka 2 din i klimatronik chyba że przerobisz swój ale różnie to wychodzi
-
skraplacz w a4 b5
ale dla pewności możesz przeczyści odpływ wody z nagrzewnicy
-
Jak rozpoznac spalona swiece ?????
ja miałem spalone trzy świece palił dobrze tylko jak podpinałem komputer były błędy wymieniłem je i zmian nie odczułem ale nie wolno jezdzić długo na spalonych świecach bo trudno je poniej wykręcić
-
skraplacz w a4 b5
wszystko zależy od temperatury im wyższa tym więcej skroplin wody
-
Opadla szyba w drzwiach kierowcy co robic? - zerwana linka
da się to naprawić gdzieś na forum był opis musisz poszukać
-
Jak rozpoznac spalona swiece ?????
możesz też sprawdzić miernikiem ---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- albo podać zasilanie na świece bez wykręcania jak zaiskrzy jest ok jeśli nie to lipa tylko pamiętaj że świece mają rożne zasilanie
-
Minimalna grubość oryginalnych tarcz do przetoczenia, proszę o pomoc
a min grubość tarcz jest na nich napisana ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- a ja nie jestem zwolennikiem toczenia więc nowe