Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosze o pomoc w doborze sprzegla


szymusnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich :) temat byl juz setki razy poruszany ale nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie a szukam juz dlugo :) a mianowicie ... posiadam audi a4 avant b5 1.9 tdi 115 koni ajm po chipie moc ok.140 KM i 370 NM.Przymierzam sie do wymiany dwumasy i kompletnego sprzegla na sztywne kolo zamachowe :) Bylem sie juz pytac w sklepie o zamiennik VALEO z jednomasem ktore kosztuje 1500 zl :) i moje pytanie brzmi czy moge je smialo zalozyc do siebie czy raczej patrzec za mocniejszym sprzeglem jak to niektorzy pisali od g60 itd :) prosze poprostu aby ktos powiedzial wprost czy nie bedzie problemu ze slizganiem sprzegla przy takim momencie na tym zestawie VALEO :) zadnych modow z moca itd wiecej juz nie przewiduje :) gory dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych mocach i momentach seryjne sprzęgło i dwumas powinien sobie radzić, jeżeli chcesz mieć pewność, że nie bd uślizgu to załóż zestaw z AWX-a ( dwumas tarcza docisk) i po problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego :) a powiedzcie mi jakie macie opinie czy doswiadczenia ze sprzeglem sztywnym valeo? czy przy moich parametrach da rade ? ja raczej jezdze tylko tam gdzie musze i bez jak to mowia upalania czy cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie są różne jedni narzekają na drgania drudzy chwalą jeśli nie będziesz celował w wiekszą moc to sprzęgło z dwumasem od AWX styknie ja założyłem nowe seryjne sprzegło z dwumasem koszt 1650 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...