Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maska powyginana od silnika


shanley369

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj padł mi samochód pękła kopułka ale to nie do tego dążę. Zauważyłem jeszcze bo cięzko tego było nie zauważyć że maskę mam powyginaną od silnika... gdy dodaje gaz silnik leci do góry... samochód mam od ponad miesiąca i mam go wręcz dosyć czego to może być wina? Mam silnik 1.6 adp. od chlodnicy ze silnika wychodzi łapa która chyyyyyba powinna wejść w belke jakąś a ta łapa jest luzem czy to normalne? tak wgl przed tym gdy zimeniłem biegi agresywnie bardzo szarpało samochodem. Czekam na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest w pasie przednim. masz najprawdopodobniej poduchę albo i dwie wysraną. pewnie niezłe jebnięcie jest jak szarpniesz sprzęgłęm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że silnik tańczy.. :) zauważyłem że mam belke z przodu od diesla bo idzie rura od intercooler.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Ktoś pomoże mi? szukam tej belki ale nie moge znaleźć :( bo jakieś dziwne są.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

http://img34.olx.pl/images_tablicapl/138703619_1_644x461_belka-przednia-wzmocnienie-audi-a4-b5-passat-b5-19-tdi-pionki.jpg

mam takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że silnik tańczy.. :) zauważyłem że mam belke z przodu od diesla bo idzie rura od intercooler.

http://img34.olx.pl/images_tablicapl/138703619_1_644x461_belka-przednia-wzmocnienie-audi-a4-b5-passat-b5-19-tdi-pionki.jpg

mam takie coś.

tą belke zostaw w spokoju, taka jest

wymień poduchy pod silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to jest belka od 2,5 z tego co widzę na telefonie. W adp nie ma belki tylko lapa os silnika wchodzi do pasa przedniego bo on ma gniazdo. Masz pas od diesla podejrzewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu w pasie przednim jest gniazdo - jest ono demontowane, bo sam kiedyś ściągałem. Dodatkowo sprawdziłbym pozostałe poduchy, szczególnie tą od skrzyni od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienie poduszki od silnika i od skrzyni :) Czekam teraz na kwit jak zrobię napiszę co i jak :)

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Powiem tak na czas gdy te poduszki padły i silnik lata przymocowałem silnik do belki przedniej :D pasem do towarów :D robiłem to metodą prób i błędów :D teraz samochód nie skacze i wszystko pięknie śmiga Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...