Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boczek bagażnika avant


budtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem pękł mi w boczku trzymanie rolety. Moje pytanie dotyczy czy jest jakiś zestaw naprawczy? lub jakieś inne rozwiazanie? Oczywiscie innego boczka nie moge nigdzie wyszukac, poniewaz mam kolor swing, a na róznych portalach ogloszeniowych sa ale nie w tym kolorze. A szukam już od paru miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak wygląda u Ciebie problem z tą roletą ale sprzedaje gosc w dziale "sprzedam czesci samochodowe - a4 b6/b7" takie coś że roleta nie wyskakuje własnie z tych zatrzasków.

masz tu link:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zestaw-naprawczy-trzeszczacej-rolety-avant-326766/

i na forum gdzieś było jak to sie zakłada i jak to działa. poszukaj może Ci coś takiego pomoże żebyś nie musiał boczka wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to jest w kolorze czarnym. A jest może takie samo tylko w kolorze swing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj myśle ze niema, sam mam kolor swing ale nie mam takiego problemu jak Ty...

Może lepiej kupic coś takiego niż cały boczek tym bardziej jak jest z takim problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tylko ciekawe jak to bedzie wygladało. Bede musiał zaryzykowac i kupć i zobaczyć czy zda to egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci to nie pomoże/nie da - ten zestaw naprawczy. Najlepiej by było w ogóle jak byś zdjęcie wrzucił tego pęknięcia/wyłamania. Ale nie wrzuciłeś i jest dyskusja niepotrzebna.

Ja wrzucę więc swój były boczek, w którym miałem pęknięty ząbek.

P1010572.jpgP1010608.jpg

W mojej sytuacji pozostała tylko wymiana całego boczku. Kupiłem igłę używkę i mam super.

Co do zestawów naprawczych, to owszem mam taki zamontowany do środka ząbka. Służy on tylko i wyłącznie do utrzymania zaciągniętej rolety w głębszym i ciaśniejszym rowku, po to by roleta nie wyskakiwała z dotychczasowego wyprofilowanego ząbka w boczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem wyłamany jak u ciebie ale miałem tą część i skleiłem klejem dwu-składnikowym.

Trzyma jak beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo wyłamane jak kolega dajmon. Tylko moj kawałek gdzieś spadl do srodka i nie moge go znalezć. A ma może ktoś do sprzedania taki boczek w kolorze swing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...