Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacje czy pasują do wszystkich typów audi? Chetnie skorzystam z usługi wymiany.


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukałem po forum, ale nie znalazłem odpowiedzi.

Czy taką nawigację: radio nawigacja AUDI Chojnice

da radę jakoś włożyć do: Audi A4 11900.00 PLN. Starogard Gdański - otoMoto.pl

tak aby to ładnie pasowało? Czy nie ma takiej możliwości?

Jeżeli nie ma takiej możliwości, to taka nawigacja wejdzie do tego auta: Audi A4 13900.00 PLN. Zblewo - otoMoto.pl ?

Czy ta nawigacja czyta polskie mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kurcze, ale to za dużo roboty dla mnie, za cienki jestem na takie rzeczy;) Poza tym większość zewnętrznych linków w tamtym artykule nie działa.

Znalazłem też firmę, która takie rzeczy robi: Nawigacja Fabryczna - Montaż, Spolszczenie, Aktualizacja , tylko że nie można żadnych opinii znaleźć o nich w internecie. A może ktoś z forumowiczów zajmuje się takimi rzeczami (montaż i zrobienie wszystkiego) z okolic Gdańska lub z dojazdem do klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel do konsoli B5 mogę ci dorobić po bokach by ładnie pasowało. Zero problemu .( w moim wątku o aucie jest opis jak to robiłem i wiele innych o RNS-E) Po resztę zgłos się do TOM A4. Pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale koleś z komisu mnie wych**** i pomimo, że wyslalem motoreportera (czyli 229zl w plecy) i po otrzymanym raporcie powiedziałem mu (handlarzowi), że auto biorę tylko będę wieczorem po nie, to sprzedał je komuś innemu (do tego dodał: mogę sprowadzić za to panu inne auto :/)

A za to sprawiłem sobie audi z konsolą i radiem 2 din, więc tylko zaopatrzyć się ewentualnie w nawigacje:) Niedługo pochwalę sie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...