Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj zamówiłem , nie wiem na kiedy dojdą :rolleyes:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:05_________________________________________________

porashe-new-a.jpg

gdzie :?: za ile :?:

Opublikowano
  • Autor

z tajlandii , ale gość mi odpisal ze do europy nie wysyła :decayed::thumbdown::polew:

Opublikowano

z tajlandii , ale gość mi odpisal ze do europy nie wysyła :decayed::thumbdown::polew:

:polew:

swoją drogą to zastanawiałem się czy jak będzie Ci auto na parkingu stało to właśnie w tym :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

w czym?? :cool1:

Opublikowano

w czym?? :cool1:

aaaa.. teraz dopiero się przyjrzałem... :wallbash: myślałem że to są pokrowce na koła :polew:
Opublikowano
  • Autor

w czym?? :cool1:

aaaa.. teraz dopiero się przyjrzałem... :wallbash: myślałem że to są pokrowce na koła :polew:

co za kwiat :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: aż się poplułem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kwiatuszek :kox:

:polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Fajne te dekle :kox:

A ja wiem gdzie fura stoi bedzie co na allegro pogonić :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja Ci dam hehe :cool1::decayed:

Opublikowano

widziałem, że dziś też chyba rezałeś mieszkanko?

Opublikowano
  • Autor

widziałem, że dziś też chyba rezałeś mieszkanko?

już mieszkamy i na bieżąco kończymy :decayed:
Opublikowano

Pokrowce na koła :D co wy cpacie :D masakra lol

Opublikowano

Pokrowce na koła :D co wy cpacie :D masakra lol

wpadnij do NL to zobaczysz :kox:

:decayed:

Opublikowano

Pokrowce na koła :D co wy cpacie :D masakra lol

wpadnij do NL to zobaczysz :kox:

:decayed:

:decayed: już się boję... wujek władek jeszcze się znajdzie i koniec :gwizdanie:

SoMeS TY stary narkus jesteś :cool1:

Opublikowano

:decayed: już się boję... wujek władek jeszcze się znajdzie i koniec :gwizdanie:

SoMeS TY stary narkus jesteś :cool1:

:gwizdanie:

tylko nie narkus :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe mam naklejkę wheels-whores.com - rózową, wygląda za***iście i mam dekielki porsche jupppppiiii , tego mi brakowało na felgach , tylko niech gumki przyjdą to porobię pikczersy :kox: :kox: :cool1: :cool1:

Opublikowano

hehe mam naklejkę wheels-whores.com - rózową,

Gdzie naklejona? :)

Opublikowano
  • Autor

szukam miejsca , ale będzie chyba na tylnym nadkolu na dole na czarnym plastiku :cool1::kox:

Opublikowano

poka poka :naughty:

Opublikowano

szukam miejsca , ale będzie chyba na tylnym nadkolu na dole na czarnym plastiku :cool1::kox:

Że jak? :blink: Bo jakoś sobie nie mogie wyobrazić :polew: Ten jegomość co mówiliśmy już wcześniej, ma na zderzaczku :naughty: Tak jakby na samym końcu auta lekko zaczepiając o tył patrząc na bok auta od strony pasażera :decayed: No ale tak jak mówiłem - miejsce nie zostało wybrane przypadkowo :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.