Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Pompka paliwa


kiblos

Rekomendowane odpowiedzi

koledze chodzilo o to zebys kupil sobie zawor i zamontowal za pompa na przewodzie tak jest duzo taniej a jezeli kupic nowy ori zawor :wink4:

a za pisanie slow typu d*py juz powinno cie sie dostac ostrzezenie sorki za OT ale tu sa tez normalni ludzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie potrzeba Ci warna no bo po co? :)

A zawor to tylko takie male scos na poczatek :

http://allegro.pl/item420059252_zawor_zwrotny_paliwa_8_10_mm.html

Oczywiscie musisz sprawdzic jaka srednice maja przewody paliwowe i kupic odpowiedni.

"Zaworek zalecany jest do silników Diesla jak i do benzynowych. ZWŁASZCZA TDI"

Uwielbial poziom polskiego na allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie powinno przeciez ten zaworek musi pelnic poprawnie taka funkce :)

dzis zamowilem zaworek a jutro z rana biore sie za podpiecie go pod przewod chodz dostep do pompy poliwa nie jest latwy tzn pare minutek musialem zdrowo uderzyc w tzw zakretke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm ale nie musisz zaworu przy pompie montowac. To jest ciecz wiec nawet jak to zrobisz pod maska to paliwo sie nie cofnie chyba ze masz nieszczelnosc w tylnej czesci ;) Ja polecam przed filtrem bo tam jest spory kawalek weza i bez walenia wejdzie.

Mechanik wlasnie wymienia pompe paliwa wiec jak to nie pomoze to nie wiem co zrobie o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu sa tez normalni ludzi

Mialem nadzieje ze tutaj sa tylko normalni ludzie :gwizdanie: No nic, zycie prostuje...

nie dość że normalni to nadwrażliwi.... ja mało się nie popłakałem... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:34_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:34_________________________________________________z żalu i przykrości jaką mi uczyniłeś tak mówiąc o kobietach... :no: jak mogłeś...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:35_________________________________________________ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy akie objawy jak opisałem czy to może być ori zawór??

pewnie ze moze byc ori zawor ale on jest zamontowany w pompie i nie wymienisz go no chyba ze jestes specem :wink4:

ajax masz racje ale znajomek powiedzial mi ze oni zakladaja takie zaworki w ropniakach i w zasadzie nie ma roznicy chodz bezposrednio przy pompie jest trudniej ale montujac zawor paredziesiat centymetrow za pompka ten zaworek trzyma paliwo zas od pompki do zaworka moze byc lipa w koncu producent umiscil go w pompce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu sa tez normalni ludzi

Mialem nadzieje ze tutaj sa tylko normalni ludzie :gwizdanie: No nic, zycie prostuje...

nie dość że normalni to nadwrażliwi.... ja mało się nie popłakałem... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:34_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:34_________________________________________________z żalu i przykrości jaką mi uczyniłeś tak mówiąc o kobietach... :no: jak mogłeś...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:35_________________________________________________ :polew:

Powinienes plakac ... nad wlasna glupota

Nie chodzi o to jak nazwal kobiete tylko o to w jaki sposob pisze.... podobnie jak ty. Lubisz spamowac emoty na forum audi? Polecam forum BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zamontowalem zaworek u siebie i dla potomnych dodam cos od siebie :decayed:

-grubosc przewodow idacych bezposrednio z pompy paliwa wynosi okolo 8mm,ja zamowilem zaworek z wypustami na 8mm i wchodzil w sam raz,

-wyrezalem przewod w polowie i do niego podczepilem zaworek,mozna tez wyciac okolo 4cm przewodu tak zeby to nie zwijalo sie w klebek,

-uwaga zeby nie rozlac paliwa na warstwe ktora wylozowy jest bagaznik(mowa nie o wykladzinie)warstwa ta w polaczeniu z benzyna rozpuszcza sie tworzac jakby smole ktora strasznie brudzi.

z rana bede wiedzial na 100%czy to bylo przyczyna ale juz widze znaczna roznice w jezdzie na PB.

kolego Ajax napisz na privie jak u ciebie sie to zakonczylo tzn czy ostatecznie nowa pompka pomogla.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a też miałeś takie problemy z zapalaniem??

tak przeciez gdyby sie to nie działo to nie grzebalbym przy pompie paliwa :tongue4:

wiec zeby nie krakac wrezanie dodatkowego zaworku zalatwilo sprawe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...