Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lepsze "granie" w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak sobie ostatnio pomyślałem żeby może podciągnąć brzmienie w mojej :audi::tongue4:

Zastanawiałem się nad zamontowaniem w drzwiach przednich większych głośniczków ale tak jakoś nie mogę się zebrać na zrobienie tego stelaża pod głośnik 16-stke :disgust: Tuby też żadnej nie chce-kiedyś kiedyś miałem taki wynalazek i poza tym ze zajmowało pół bagażnika to nie chciało grać :thumbdown: Skrzynki też bym wolał nie bo leży mi już w bagażniku zapas (LPG)

Przeglądałem ostatnio allegro i znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item425227078_subwoofer_aktywny_wytwornica_basu_300_watt_smycz.html

a może dołożyć troszkę grosza i nabyć coś takiego

http://www.allegro.pl/item423960354_blaupunkt_thb_200a_subwoofer_aktywny_nowosc.html

Oba fajne bo nieduże tylko czy to będzie grało...? :mysli:

Doradzicie?

Pozdrawiam

Opublikowano

fajny to jest czerwony maluch...

ten sprzęt który pokazałeś to MEGA TANDETNY SZAJS

jak już chcesz lepsze granie to wrzuć coś fajnego na przód, nawet wystarczą Ci 13 cm i jakieś jajka na pułke jeżeli już nie chcesz nawet małej skrzynki, i szczerze Ci powiem to i tak nie będzie fajne granie,

fajne granie to jest 16 cm z przodu, wytłumione i dobrze zamontowane szesnastki z zstawem odseparowanym, i dobrej klasy wzmak + mocny (przynajmniej 300 RMS) subwofer, wystarczy Ci na początek 25cm...

ale koszta i jeszcze raz koszta!

Opublikowano
  • Autor

tak też właśnie myślałem :)

dzięki

Opublikowano

Kolega dobrze Ci radzi - sprzęt z linków, które umieściłeś, nie jest w stanie wytworzyć dobrego brzmienia ze względu na swoje małe wymiary - głośnik basowy musi mieć odpowiednio dużą obudowę. Dobre 16'tki z przodu to podstawa - poczytaj wątki np. w dziale Warsztat - z montażem poradzisz sobie sam i nie wydasz fortuny. Dość fajne głośniki odseparowane kupisz za 250zł. Na półkę tylną też powinieneś kupić dobre głośniki, ale nie jakieś przesadnie duże. Do tego wszystkiego przydałby się wzmacniacz (jeżeli masz ori radio, to na tył będzie pewnie niezbędny). Tak więc kolego - zamiast wydawać 400zł na "magiczny subwoofer" Blaupunkta, lepiej przeznacz te pieniądze na dobre głośniczki do przodu i koniecznie wygłuszenie drzwi, gdyż inaczej to nie ma sensu. Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

Przestudiowałem już jak zamontować w drzwiach te stelaże ale jakoś tak nie mogę się zebrać-trochę brak wolnego czasu

W takim razie odpuszczam ten zakup i trzeba będzie zainwestować w lepsze głośniczki

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.