Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek centralny czasami nie działa poprawnie z pilota


mbzdak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 problemy z drzwiami i centralnym zamkiem:

Problem 1. Czasami otwieranie i zamykanie z pilota nie działa na drzwi kierowcy. Zamykanie i otwieranie z kluczyka działa poprawnie. Poniżej szczegóły:

Po wciśnięciu przycisku na pilocie podczas otwierania słychać działanie zamka, wyłącza się dioda (choć zdarzało się że nie), wszystkie drzwi oprócz kierowcy się otwierają.

Działanie przy zamykaniu: wszystkie drzwi się zamykają oprócz drzwi kierowcy - dioda nie mruga.

Problem 2. W obu prawych drzwiach po ich otwarciu nie ma sygnalizacji na FIS (choć jak się trzaśnie drzwiami i otworzy to czasami zadziała) no i oczywiście nie świecą się światła (czerwone) w drzwiach.

No i ważne - VAG nic nie pokazuje jeżeli chodzi o błędy. Podczas zakupu wszystko działało, choć nie sprawdzałem problemu nr 2 (pewno był), a VAG w serwisie pokazywał, że problem z domykaniem drzwi prawej strony, a w przypadku drzwi kierowcy jest komunikacja jednoprzewodowa. Teraz błędów nie pokazuje.

Ważne jest dla mnie rozwiązanie pierwszego problemu, choć jak ktoś ma pomysł na 2 to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ze coś nie tak z zamkami drzwi. Przeglądnij mikrowyłączniki oraz kable w tunelu gumowym słupek-drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...