Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja sprężarka się załącza a nic nie chłodzi


thithat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Dwa dni temu nagle klima przestała chłodzić. Dzisiaj podpiąłem vaga i nic zero błędów, gaz raczej jest bo ostro syczy po wciśnięciu zaworka od nabijania, sprężarka się załącza ale niestety z kratek nawiewu wali żarem :zemdlal: Jestem laikiem w temacie klimy więc nie wiem od czego zacząć, co ewentualnie samemu sprawdzić zanim oddam auto w dobre ręce magików specjalistów. Kwestia czujników, może padła sprężara sam już nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ten sam problem dziś wymieniłem sprężarkę na inną i mam nadzieje że będzie dobrze, jutro nabijam ponownie. Moja stara sprężarka nie dawała w ogóle ciśnienia, jak miałem ją na stole wyciągniętą to zatkałem placem wyloty i kręciłem sprzęgłem, nic się nie działo, a jeden wylot powinien zasysać a drugi dmuchać. W drugiej którą kupiłem dziś, wyraźnie był czuć zasysanie powietrza i wydmuchiwanie. Wspomnę, że miałem klimę 3 dni temu świeżo nabitą i nie pompowała sprężarka.

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

zapomniałem dodać, że była sprawdzana po nabiciu, urządzeniem do diagnostyki i też nie dawała ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...