Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Praca Silnika :(


MlodyElk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Klubowiczów

:(.

Przeglądałem tematy szukając takiej samej przyczyny jak u mnie ale nie znalazłem idealnego. Mam taki problem iż samochód nie chce mi wejść na obroty. Jak stoi na luzie to faluje na obrotach przykładowo jest normalnie na 1 tysiącu a za chwile potrafi spaść do 500-uset powrócić do Tysiąca. Przy ruszaniu muszę przy gazować do 2 tysięcy i dopiero ruszać bo inaczej będzie strzelać i nie będzie chciała wejść na obroty. Tak samo jest podczas jazdy jak jadę wciskając lekko gaz to jedzie jakoś czasem szarpnie a jak wcisnę gaz do podłogi to po strzela po strzela po szarpie i powyżej 3 lub 4 jedzie normalnie chociaż czasem potrafi i po wyżej 4 takie coś się dziać. Dzieje się tak i na gazie i na benzynie i nie wiem co się dzieje. Zostały wymienione filtry od gazu, olej, filtr oleju, chyba z 3 razy reset komputera i nie wiem :(. Pomóżcie :( :( :( :(

A drugi mam problem taki iż posiadam centralny i ten immobilizer i problem jest taki, że centralny został wyjęty bo zaczął wariować. Jak się zamykało to otwierała i zamykała i tak w kółko i dlatego go wyjąłem tylko teraz jest tak, że guzik w pilocie od centralnego muszę przetrzymywać aż kontrolka zgaśnie i problem jest w tym, że raz odpali za pierwszym razem a raz za czwartym lub piątym. Nie wiecie jaka może być przyczyna czy to tak musi być?

Proszę wszystkich o pomoc :( :( :( kto miał taki sam problem lub kto wie co może być :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź błędy. Miałem w ADR podobnie i walnięta była sonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zamknięty :) Byłem na sprawdzeniu błędów i wynik jest taki, że posiada jeden błąd którym jest sonda :) po kolejnej dwukrotnej próie wynik ten sam pozostaje 1 błąd :) Sonda idzie do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...