Skocz do zawartości
IGNOROWANY

o co kaman z audio w A4 B5


peyo

Rekomendowane odpowiedzi

mam może przedszkolne pytanie....

kupiłem jakiś miesiąc temu A4 B5 avant, po lifcie z nieoryginalnym, ale bardzo fajnym (nowym) radiem JVC KD-R441, ale cała ta instalacja audio w tej mojej A4 to jakaś porażka... jeden głośnik w drzwiach kierowcy od razu po zakupie wymieniłem na inny ori bo charczał i nie dało się w ogóle radia słuchać. później zauważyłem, że tył i subwoofer w ogóle nie grają, wyczytałem, że trzeba mieć jakąś przejściówkę - kupiłem na allegro przejściówkę i okazało się, że sub coś tam buczy ale ledwo ledwo - szału nie ma, lewy tył gra natomiast prawy zero dźwięku (nie rozbierałem jeszcze boczka żeby sprawdzić czy z głośnikiem jest wszystko ok). Z auta bardzo zadowolony jestem, a jeśli chodzi o audio to.....

w Peugeocie 406 miałem dużo lepszy efekt grania (moc i głośność, jakość dźwięku faktycznie lepsza w Audi) - wszystko na oryginalnym standardowym radiu, brat dzisiaj kupił sobie Toledo II z 2000r. i co się okazało, ma tam mega audio - czyste i głośne (do tego ma zmieniarkę w schowku!) - wszystko też ori. przyznam, że spodziewałem się czegoś więcej po Audi.... ale dosyć narzekania, nie w tym rzecz.

zastanawiam się czy to moje JVC mimo swoich możliwości nie psuje efektu całości. może gdybym podłączył jakieś ori radio to całość zagrałaby smaczniej, przy czym nie zależy mi na bardzo dużej mocy, chciałbym żeby było w miarę głośno, ale przede wszystkim czysto. może na oryginalnym radiu ten subwoofer by odżył, co myślicie??

wkurza mnie też to, że standardowo jest tylko kaseciak, czasem lubię posłuchać swoich kawałków, więc chyba tylko oryginalne radio z CD mi pozostaje - za ok 200zł.....tylko czy warto, czy jest sens

aha, powiedzcie mi do czego są te wtyczki - jedna antenowa, dwie iso, a te dwie pozostałe??? .... jedna pewnie od subwoofera, a ta druga?

IMAG0278.jpg

IMAG0285.jpg

IMAG0293.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...