marcilud

O marcilud

Osiągnięcia marcilud

Reputacja

1. tu masz detale co i jak podłączyć http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-radia-niefabryczne-97970/ Robiłem ostatnio w a6 z systemem bose działa jak należy a dźwięk jest głośniejszy i czystszy niż z ori concert1.
  2. Witam próbowałem w ten sposób, wszytko było w porządku do następnego tankowania, jednakże po tankowaniu wszytko wróciło do stanu z przed poprawki , Czy ktoś wymieniał już cały wskaźnik poziomu w desce ? Jaki Jest poziom trudności ?
  3. Mam Podobny problem u siebie jednak zauważyłem iż, kiedy w momencie na desce pojawia sie jakiekolwiek napięcie np. podświetlenie wskaźnik z pozycji spoczynku ustawia się na pierwsza biała kreskę. Bylem z tym w jednym z serwisów napraw liczników ci powiedzieli iż jakiś układ scalony jest uszkodzony (nie pamiętam jaki ) i wymienili go jednak po jakimś czasie problem powrócił. Wskaźnik nigdy nie pokazuje rezerwy a komputer wskazuje prawidłowo. Pływak był sprawdzony i działa ok. Podejrzewam iż gdzieś jest jakieś zwarcie. Pytanie może ktoś z was już się spotkał z takim problem i wie gdzie szukać ?
  4. Witam wszystkich bardzo serdecznie !!! Posiadam Audi A4 rok 2000 z 1.6 oznaczeń nie znam.