Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

o co kaman z audio w A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam może przedszkolne pytanie....

kupiłem jakiś miesiąc temu A4 B5 avant, po lifcie z nieoryginalnym, ale bardzo fajnym (nowym) radiem JVC KD-R441, ale cała ta instalacja audio w tej mojej A4 to jakaś porażka... jeden głośnik w drzwiach kierowcy od razu po zakupie wymieniłem na inny ori bo charczał i nie dało się w ogóle radia słuchać. później zauważyłem, że tył i subwoofer w ogóle nie grają, wyczytałem, że trzeba mieć jakąś przejściówkę - kupiłem na allegro przejściówkę i okazało się, że sub coś tam buczy ale ledwo ledwo - szału nie ma, lewy tył gra natomiast prawy zero dźwięku (nie rozbierałem jeszcze boczka żeby sprawdzić czy z głośnikiem jest wszystko ok). Z auta bardzo zadowolony jestem, a jeśli chodzi o audio to.....

w Peugeocie 406 miałem dużo lepszy efekt grania (moc i głośność, jakość dźwięku faktycznie lepsza w Audi) - wszystko na oryginalnym standardowym radiu, brat dzisiaj kupił sobie Toledo II z 2000r. i co się okazało, ma tam mega audio - czyste i głośne (do tego ma zmieniarkę w schowku!) - wszystko też ori. przyznam, że spodziewałem się czegoś więcej po Audi.... ale dosyć narzekania, nie w tym rzecz.

zastanawiam się czy to moje JVC mimo swoich możliwości nie psuje efektu całości. może gdybym podłączył jakieś ori radio to całość zagrałaby smaczniej, przy czym nie zależy mi na bardzo dużej mocy, chciałbym żeby było w miarę głośno, ale przede wszystkim czysto. może na oryginalnym radiu ten subwoofer by odżył, co myślicie??

wkurza mnie też to, że standardowo jest tylko kaseciak, czasem lubię posłuchać swoich kawałków, więc chyba tylko oryginalne radio z CD mi pozostaje - za ok 200zł.....tylko czy warto, czy jest sens

aha, powiedzcie mi do czego są te wtyczki - jedna antenowa, dwie iso, a te dwie pozostałe??? .... jedna pewnie od subwoofera, a ta druga?

IMAG0278.jpg

IMAG0285.jpg

IMAG0293.jpg

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba nie ten dział... :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.