Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana nagrzewnicy z klimatronikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szanowni koledzy,

temat ten był pobieżnie poruszony na forum ale niestety nikt konkretnie nie pisał o nagrzewnicy z klimatronikiem.

W moim przypadku wymiennik ciepła zakończył żywot i niestety muszę go wymienić ale......?

właśnie......

książka "Audi A4-sam naprawiam" odsyła z wymianą do ASO i jest to dziwne?

Opisują w niej prawie wszystko a wymianę nagrzewnicy każą robić w ASO?

Tak więc mam pytanie: Czy do wyciągnięcia nagrzewnicy z w/w klimatronikiem trzeba rozbierać cała przednią deskę?

Z góry dziękuje za merytoryczne rady od klubowiczów którzy już to przeszli w tożsamym przypadku. Oczywiście bedę wdzięczny za opis własnych doświadczeń i męk przy wymianie

pozdr

Andrzej

Opublikowano
Opisują w niej prawie wszystko a wymianę nagrzewnicy każą robić w ASO?

A co z np. wymianą turbiny. Nie zauważyłem.

Nie robiłem w A4 ale pewnie trzeba deskę zdjąć. W B4 nie trzeba było jej demontować, tylko troszkę więcej gimnastyki dochodziło i poobdzieranych łapek.

Opublikowano
  • Autor

Oj Szogun!!

No to daleś mi radę.... chyba prosto wyciagnąlęś ją z PRZYJACIÓŁKI co??

Fajnie ..... no nic tylko brac się za robotę i .... obdzierać łapki.

Merytoryczne to było :)) a jakie empiryczne :(:

Ale co tam zawsze punkcik na konto co nie??

pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-01-2007, 22:04 ]

dzięki, z Twojego powyższego posta dowiedziałem się jak dobrać się do nagrzewnicy.

Ludzie chcą Ci pomóc, dlaczego wybrzydzasz i obrażasz ?

Opublikowano

Kolego nie robiłem tego, ale mam podobny problem, tj. muszę się dobrac do silniczka klapy pod filtrem pyłkowym. Podobna robot, musisz zdjąc deskę, kierownicę, przedni panel tj. wszystko gdzie jest montowane radio i panel klimatronika i wtedy sie do tego dobierzesz. Rozmawiałem dzisiaj z "Fachowcami" w ASO myslałem że jest łatwiejszy sposób , ale nie za bardzo zorientowani, chyba jeszcze tego nie robili.

Zyczę powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

Cześć Ramzes!!!

Dzięki za potwierdzenie moich obaw. Przygladałem się juz nagrzewnicy i tak jak z jeżem łudziłem się że nie jest tak trudno ja wydrzeć. Ale niestety:-((. W każdym razie pomogłeś mi w podjęciu decyzji.

A do kolegi pre_pl bardzo miła propozycja: Jezeli chcesz dowiedzieć się co znaczy kogoś obrazać to załącz regionalną TV na obrady sejmu lub najblizsze wiadomosci z udziałem naszych posłów i....

zobaczysz różnicę w prosbie o merytoryczną (czytaj fachową) pomoc a gdybaniem co by było

w innym modelu. Postaw się w sytuacji gdy na 50km ginie Ci litr płynu i w ten sposób jesteś zdesperowany, aby nie powiedzieć <<</.,!@#$/>>>

pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siemano,

Mam problem z klimatronikiem,przestal mi dzialac nawiew na przednia szybe.

Co moglo pasc? Czy musze zdiac deche zeby to naprawic?

Prosze o pomoc!

audi a4 2002

Prędziutko do działu Newbie spełnić pewien obowiązek.

W innym przypadku jakiś wredny ;) moderator może zacząć usuwać posty.

[szogun0]

Opublikowano
  • Autor

Witam,

przykro ale nie pomogę Ci - niestety. Wymiana nagrzewnicy z klimatronikiem jest dośc skomplikowana więc oddałem ja do warszatu (800 zł). Okazuje się że w celu wyciagnięcia nagrzewnicy potrzeba nie tylko zdjąc całą dechę ale również spuścić lub odciągnąc czynnik chłodzący z klimatyzacji. Tak więc ja poddałem się i zapłaciłem. A co do Twojego pytania.... hmmm............ może spróbuj za pomocą kodów ze sterowania klimatronikiem dokonac chociaz wstepnej diagnozy. Kody te podane są na tym forum - musisz tylko poszukać

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.