Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienia dzwięku radia pioneer


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Was prosić o pomoc w ustawieniu dźwięku w moim radyjku chodzi mi głównie żeby bass był fajny głęboki a nie stłumiony. Posiadam wzmacniacz i skrzynie basową blaupunkta i chce żeby to wszystko ładnie grało, pomóżcie ! :) W linku podaje nagranie z samochodu, możecie looknąć i powiedzieć co i jak mam ustawić no chyba że admin uzna to za spam i mi skasuje post wtedy postaram się wszystko rozpisać pozdro.

https://www.youtube.com/watch?v=B2K5PLG0-jI <---- radyjko

Dodam też, że chciałem zakupić jeszcze dodatkowo drugi wzmacniacz żeby podłączyć 4 oryginalne głośniki bo ten wzmacniacz co mam nie daje możliwości podpięcia głośników i skrzyni razem. Polecicie coś??? budrzet około 130-180 zł może być używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku mi nie odtwarza ale powiem Ci jak ja to zrobilem na radiu fabrycznym Symphony, glosnikach w drzwiach tez fabrycznych i tuba + wzmacniacz w bagazniku.

Wcmacniacz + sub podpiety pod sygnal glosnikow przednich. Bass na radiu ustawilem na okolo polowie do 0 czyli jak masz skale od -10 do 10 to ustawilem na -5 (dlatego bo jak glosniej sluchalem to te w drzwiach charczaly, dodatkowo zawsze mozesz pozniej recznie to wyregulowac przy roznych gatunkach muzycznych). Nastepnie metoda prob i bledow bawilem sie ustawieniami na wzmacniaczu (czestopliwosc, bass boost i rozne takie tam mialem). Ustawiaj wedlug plyty z bardzo dobra jakoscia dzwieku (oryginal lub nagranej z mp3 320kbps). Nie ustawiaj do radia bo ma duzo gorsza jakosc. Pamietaj ze kazdy ma inny sluch i swoj gust muzyczny, tak wiec nie ma uniwersalnego sposobu na ustawienie radia. Poswiecisz godzinke i wszystko sam ustawisz "pod siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film jest prywatny nikt go nie widzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...