Treść opublikowana przez krogi
-
SIlnik zgasł w czasie jazdy i nie można go uruchomić
W pierwszej kolejności filtr paliwa bym sprawdził/wymienił.
- Moje Audi A4/S4
-
[A4 B5] Odklejenie znaczka OOOO z tylnej klapy
Nie wiem czy lepsza ale też dobrze trzyma :-)
-
[A4 B5] Odklejenie znaczka OOOO z tylnej klapy
Albo 3m
-
[A4 B5] Odklejenie znaczka OOOO z tylnej klapy
ja odklejalem bez pomocy dodatkowych narzedzi, od lewej do prawej lapiac znaczek u gory i dolu jednoczesnie ;-) resztki kleju zmywaczem do sylikonu
-
czyszczenie tapicerki
Pianka Tuff stuff czy coś takiego dostępne na stacjach benzynowych za ok 30zl dobrze sobie u mnie radziła, dużo szmatek i czystej wody do płukania
-
Szukam porady w sprawie polerki
Dużo czytaj a na początek kup polerke Graphite chyba że masz większy budżet.
-
Puknięcie przy włączaniu 1 biegu oraz wstecznego TDI AVG
Jesli chodzi o stukanie przy 1 i wstecznym to mam to samo od 6 lat i jeszcze nic sie nie zepsulo ;-) stuka, ale nie za kazdym razem.
-
Zestaw dla świeżaka.
Witam Wszystkich, przeczytalem juz cala mase postow odnosnie detailingu i mam pytanie, czy taki zestaw dla poczatkujacego wystarczy: - rekawica Car Pro Cquartz - szampon Duragloss 901 - zamiast glinki Flexipads Clay Pad Fine - MENZERNA SF 4000 - POORBOY'S WORLD BLACK HOLE - MEGUIARS GOLD CLASS CARNAUBA PLUS PASTE WAX
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czerwony avant b5 z naklejka klubowa dzis ok 18 na al 29 listopada
-
Problem z tylnymi zaciskami w b5 avant
podejrzewam ze nie rozbierales zaciskow i chcesz wkrecic tloczek, najpierw poluzuj odpowietrznik, klucz nasadowy i plyn penetrujacy, jak poluzujesz to dopiero wkrecaj tloczek
-
audik 80 czy audik a4
wedlug mnie b4 w coupe jest duzo ladniejsza od b5 sedan ale co kto woli
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Granatowe b5 w sedanie przed chwila na turowicza, na klubowych ramkach kr04...
-
[ALL B5] Drezynowóz :)
Ladna jesst
-
Ustawienia dzwięku radia pioneer
Filmiku mi nie odtwarza ale powiem Ci jak ja to zrobilem na radiu fabrycznym Symphony, glosnikach w drzwiach tez fabrycznych i tuba + wzmacniacz w bagazniku. Wcmacniacz + sub podpiety pod sygnal glosnikow przednich. Bass na radiu ustawilem na okolo polowie do 0 czyli jak masz skale od -10 do 10 to ustawilem na -5 (dlatego bo jak glosniej sluchalem to te w drzwiach charczaly, dodatkowo zawsze mozesz pozniej recznie to wyregulowac przy roznych gatunkach muzycznych). Nastepnie metoda prob i bledow bawilem sie ustawieniami na wzmacniaczu (czestopliwosc, bass boost i rozne takie tam mialem). Ustawiaj wedlug plyty z bardzo dobra jakoscia dzwieku (oryginal lub nagranej z mp3 320kbps). Nie ustawiaj do radia bo ma duzo gorsza jakosc. Pamietaj ze kazdy ma inny sluch i swoj gust muzyczny, tak wiec nie ma uniwersalnego sposobu na ustawienie radia. Poswiecisz godzinke i wszystko sam ustawisz "pod siebie".
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ladna czarna b5 avant o 18 w opatkowicach w strone skawiny, kierowca w okularach, grill chyba z rs, kojarzy ktos?
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
Proste, ja zaluje ze 18 kupilem bo teraz smialo bym 19 zakladal, jak ktos pisze ze jest tragedia to chyba nie jezdzil, do tego dobry zawias i jedziem
-
Air Bag
Podlacz vaga i zobacz ktora poduszka blad wywala, przeczyszczenie stykow powinno pomoc.
-
nietypowe pytanie , radio symphony
U mnie to samo, pomoglo nagrywanie z najnizsza mozliwa predkoscia na Nero. Do tego radyjka polecam emulator zmieniarki i spokoj z plytami.
-
bialy nalot na tapicerce po nabiciu klimy
Jest to mozliwe poniewaz zapieralem siedzenia. To co, gazety powkladac ? ;-)
-
bialy nalot na tapicerce po nabiciu klimy
Pare dni temu nabijalem klime z odgrzybianiem. Na tapicerce wyszedl mi dziwny jasny nalot (taki jakby sie skóra łuszczyla). Usunalem wszystko szmatka z ciepla woda. Jednak teraz znow wychodzi. Jakies pomysly co to moze byc ? Czy ma to zwiazek z klima ? Czy moze jakas stara chemia wychodzi z tapicerki ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
297tys rocznikowo koncowka 99, jak go chipowalem to facet powiedzial ze ma 100tys wiecej ale nie wiem po czym to stwierdzil
-
[B5 ADR] Czarna Perełka Avant :)
jakbym swoja ogladal ;-) powodzenia w modach
-
[ALL B5] Moja Czarnulka 1.9 TDI 110KM
no i troche porobilem, zdjecia w pierwszym poscie
-
Montaż tempomatu A4 B5
Dzieki wszystkim za porady, udalo sie zamontowac dzisiaj tempomat, dziala jak nalezy ;-) Taka mala uwaga dla przyszlych montujacych, do odkrecenia poduchy potrzeba cienkiego torxa (najlepiej w formie srubokreta lub kluczy takich jak imbusowe), zestaw ktory posiadalem z wymiennymi nasadkami nie pasowal poniewaz byl za gruby i nie chcial wejsc w otwor w ktorym znajduja sie sruby. Zaznaczcie sobie tez pozycje kierownicy przed demontazem, aby przy montazu wlozyc w te same rowki na wieloklinie.