Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nietypowe pytanie , radio symphony


tomacho

Rekomendowane odpowiedzi

troche zalamujace no ale , nie moge odtworzyc plyty nie wiem w jakim programie to nagrac :embarrassed: , gdy nagrywam przez nero noramlnie, wrzucam do radia i wyskakuje tylko "ERR" i na tym sie konczy.. cos czytalem ze to musi byc w odpowiednim formacie ale nic nie jest dokladnie napisane, pomoze ktos :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, pomoglo nagrywanie z najnizsza mozliwa predkoscia na Nero. Do tego radyjka polecam emulator zmieniarki i spokoj z plytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najzwyczajniej należy wyczyścić laser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się bo temat podobny.

ja chce zmienić właśnie takie radyjko na zwykłe, bądź też na duże ale z navi. Problem polega na tym, że sama ramka żeby zmienić w/w radio na zwykłe kosztuje 180ziko :(

zmieniał już ktoś z 2 din na 1 ?

jakieś doświadczenia, pomysły ? z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zalamujace no ale , nie moge odtworzyc plyty nie wiem w jakim programie to nagrac :embarrassed: , gdy nagrywam przez nero noramlnie, wrzucam do radia i wyskakuje tylko "ERR" i na tym sie konczy.. cos czytalem ze to musi byc w odpowiednim formacie ale nic nie jest dokladnie napisane, pomoze ktos :(

kolego mialem ten sam problem i tak nagrywalem w nero z min.predkością i lipa.wiec kupilem zwykla plyte cd audio nie rzadne cudo aby była audio i programik burn aware free w ustawieniach min.predkosc i dziala.czasami plyte trzeba przetrzec bo errr wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nero ustawiacie Audio CD i nagrywacie z najniższą prędkością :P Ot cała tajemnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...