Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja Czarnulka 1.9 TDI 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich :)

Przyszla wiosna, sloneczko wyszlo, autko umylem wiec zrobilem pare fotek :)

To moj pierwszy wlasny samochod, wczesniej jezdzilem Civic'iem siostry, zaraz po kupnie wymienilem wszystkie wahacze, przegub, poloski, tarcze i wszystkie filtry. Na dniach wymieniam jeszcze olej wraz z filtrem oraz swiece.

W przyszlosci (za pare miesiecy) mam zamiar kupic jeszcze nowe felgi oraz zamontowac dobry sprzet audio (glosniki oraz wzmacniacz + tuba, radyjko Symphony zostaje). Przebieg 197000 tys. Rok prod 1999. Rozrzad przy 174tys wymieniony.

EDIT 18.05.2014

W zwiazku z tym, ze przez pare lat pracowalem ciagle na wyjazdach, nie bylo kiedy pobawic sie przy samochodzie, wiec sie zwolnilem ;-) i wzialem sie w koncu za autko. W miedzyczasie urodzil sie dzieciak, a ze wstydzic ojca sie nie moze ;-) i tak oto:

Silnik AVG 1.9 TDi

Rocznik 1999 (drugi FL)

Moc 110KM (hamownia 113KM)

Naped FWD

Radio 2Din Sypmhony, Ambiente, podswietlone nogi itp

Zrobione:

- chiptuning 139KM/300NM

- EGR zaslepiony

- tempomat

- czujniki parkowania tyl (sam bzyczek, zadne kamery, wyswietlacze itp)

- wymienione lampy Valeo na Depo + hid 6000k (te stare byly juz stare ;-))

- grill i znaczek pomalowane na czarny polysk

- z halogenow wyciagniete bebechy i w srodek wrzucone okragle ledy (rozmiar ledow idealne pasujacy do korpusu z halogenow)

- buty 18" jakies grafitowe z oponami 225/40

- sprezyny eibach sportline

- wzmiacniacz Mac Audio MPX Mono 1500watts + skrzynia JBL GT5 1204BR + regulacja basu w lewym schowku przy kierownicy ;)

- oraz na bierzaco wymiana wszystkich wahaczy, regeneracja zaciskow hamulcowych, oleje, filtry, klima ;)

Do zrobienia:

- amortyzatory z 1be lub jakies podobne

- kat out

- kiera z eSy obszyta biala nicia lacznie z meszkiem

- dekory na bialy polysk

- usunac emblematy z tylu 1.9 i A4 i znaczek moze na czarny polysk

- usunac wycieraczke tylna

- duze prawe lusterko

- pakiet led w srodku

- ramki chrom na zegary

- pokrywa + kolektor na bialo ? ;p

- polerka wydechu

- moze jeszcze wezyki podcisnienia biale ;p

- moze zderzak z eSy i siedzenia polskora bialo-czarne

- magiel zaczyna puszczac olej z prawej strony

Zaraz po kupnie

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Tutaj z felgami 18", zawias 1BA

DSCN2847.jpg

Felga

DSCN2870_001.jpg

No i stan dzisiejszy

DSCN2861_001.jpg

DSCN2865_001.jpg

DSCN2860_001.jpg

DSCN2866_001.jpg

DSCN2864_001.jpg

Komentarze mile widziane ;-) pozdro

Opublikowano

fajny furacz

taki jak mój czarna perła :decayed:

Opublikowano
:good: bardzo fajnie bo trafiles czarna, ja chcialem czarna ale wiadomo koloru sie w 1 rzedzie nie wybiera. Pozdro
Opublikowano

Piękna baza do dalszych modów ...

Opublikowano

fajny avancik, środek taki jak u mnie, baza do modyfikacji jest, teraz czas na inwencję twórczą właściciela :decayed::good:

Opublikowano

Elegancki czarny Avancik i w dodatku ze Skawiny :shocked::blink::kox::naughty::decayed: :>. Jakieś fajne 17" i będzie :good:.

  • 5 lat później...
Opublikowano
  • Autor

no i troche porobilem, zdjecia w pierwszym poscie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.