RNS-D poslkie, menu, mapa polski + AUX

Makale

Witajcie. W zeszłym roku kupiłem od jednego z userów dwie płyty z mapą Polski. Jednak one nie działają u nas. U szwagra w A6 z tym samym RNS-D (ma inny soft, czerw. FIS i brak bose - takie różnice) i tam te płyty działają. Dziwne jest to, że nawet na mapie Benelxu ma lektora po Polsku, a my po niemiecku / angielksu w zależności jak się ustawi.

Wgranie nowszego softu coś pomoże ? Wiem, że w A6 na soft nowszy i ciutkie inne menu. Ponadto można w jakiś prosty sposób wgrać polskie menu + polskeigo lektroa do navi ?

I kolejna sprawa: Dużo jest roboty z wyciągnięciem AUX (gniazdo mini-jack), tak, zeby np telefon czy jakąś Mp3 sobie wrzucić ? Męczące jest nagrywanie ciagle płyt CD ;)

Dzięki za odp.

masz najprawdopodobniej wypalony laser i twoja navi może byc non dx może ktoś podmienił? zmiana softu niewiele da. Polski lektor w tych navi jest na płycie z mapą a nie w navi.

Ale inne oryginalne mapy działają bez problemu. Nasza mapa Beneluxu DX, czy mapa niemiec DX szwagra. Ma problem tylko z tą mapą polski, a płyta na 100% jest dobra.

Płytę czyta, piszę po niemiecku, że system nawigacji jest ładowany i po chwili błąd.

Idzie taki laser wymienić ? Jaki to koszt.

A co z tym wejściem AUX ? Idzie coś an to poradzić ?

tak idzie wymienić, co do kosztów to trudno powiedzieć gdzie kupisz laser i czy sam będziesz robił czy zlecisz to komuś. Aux to inaczej emulator zmieniarki jeden z klubowiczów sprzedaje takie cudo.

Kojarzyła nick kolegi co ma takie akumulatory ? Co do lasera to bym tego nie ruszał. Chodzi mi o koszty tego. Widzę po sygnaturze że bawisz się nawi. Podjalbys się czegoś takiego ?

Tak jeśli jesteś zainteresowany to reszta na pw. http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulator-aux-jacka-vw-audi-seat-skoda-325970/