Skocz do zawartości
IGNOROWANY

opony dla b7


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w trakcie transakcji alufelg 8.5J et 43 dla audi orginały w rozmiarze 19 mam pytanie dla orientujacych się w temacie czy wejda mi do audi a4 b7 w rozmiarze 255/35/19 chodzi o to czy nie będą obcierać gumy o nadkola bo są dosyć szerokie obecnie mam 235/40/18 i jest ok przy zawieszeniu S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wsadzić by było 235/35. 255/35 jest szeroko i jeszcze wyższa na profilu, z przodu przy niskim zawiasie może przycierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu wątpie by przycierało bardziej bym się o tył martwił ale jak miałem 235/40/19 + dystanse 20 mm czyli 2 cm poszerzone i nie tarło nic boje się tylko o to że jak zapakuje auto kilka osób plus bagaż to może obcierać , ale w każdym razie zestaw już kupiony , jutro będę montowal i wrzuce do tematu foty i zobaczymy jak to leży :] thx za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest więcej miejsca niż z przodu :wink:

Zawsze z tyłu jest więcej zapasu by dołożyć dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ja miałem z przodu założone dystane przez to że zacisk jest dużo wiekszy i et miałem inne alusach i musiałem dystansem sprawe załatwić i dołożyłem 20 mm i było ok , no nic jutro jadę wieczorem po aliusy i we wtorek montuje rano zobaczę co z tego będzie , szkoda bo zajeb... okazja bo kupiłem 5 sztuk alusów i w tym są 3 nowe opony po 7 mm conti sport 3 i a pozostałem 2 po 5 mm 1.5 roczne wiec praktycznie jak nowy komplet a same te alusy są warte około 400 funtów no nic jak będe miał info to dam znać myslalem że ktoś ma w b7 założone takie gumy teraz mam 235 i wydawały mi się troche wąskie jak do tej budy ziomek miał ten komplet org w rs4 ale ale rs4 ma poszerzone nadkola wiec jemu wchodzi elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega ma 255: http://a4-klub.pl/b7-a4-s4-rs4-75/b7-bkn-red-devil-wydech-przelot-projekt-31xps-6xxnm-267809/

Ja mam 19" wszystkie z ET35 i z tyłu wsadziłbym większy dystans by zrównać z błotnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założe jutro i ocenie szkoda mi tych gum bo w cenie alusów kupiłem a nie mają nawet jednego roku wszystkie 3 po 7 mm i 2 tylne po 6mm , jutro montaż oblukam jak to będzie na zawiasie s-line siedziało jak będzie przycierało albo przy załadowanym aucie przycierało to wrzuce 235 a te odsprzedam :) z tego co widziałem u typka w temacie nie obciera mu nic na springach -40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...