Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z PDC audi b6 avant


gites

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam parktronic w tylnym zderzaku który mi nie działa. Dzisiaj zdemontowałem tylne tapicerki w bagażniku i okazało się że do sterownika dochodzą kable od czujników w zderzaku i tyle (sterownik był po lewej stronie). Pozostałem 2 gniazda w sterowniku były wolne. Natomiast po prawej stronie był wyprowadzony drugi kabel (chyba zasilający). Przemieniłem całą wiązkę ze zderzaka wraz ze sterownikiem aby wychodziła po prawej str.auta. niestety dalej nic nie działa. Według mnie do środkowego gniazda też powinno być coś podpiętego jednak żadnych kabli nie było. Dodam ze auto jest po przekładce z anglika. Czy w anglikach sterownik znajduje się po drugiej stronie ? Może ktoś ma jakiś schemat lub miał podobny problem ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik powininien być z po lewej stronie do sterownika powinny dochodzić dwie wiązki - wtyczki i tyle chyba że masz czujniki z przodu wtedy dochodzą trzy.Przynajmniej tak jest w europie.Podepnij vaga i sprawdz błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czujki są jedynie z tyłu. Połączyłam pod vag ale nie mogę się połączyć :( Tak sobie pomyślałem że może mam spalony głośniczek sygnalizujący odległość ale nie mam zielonego pojęcia gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...