Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tapicer w rozsądnej cenie - wymiana materiału podsufitki


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odkleił mi się materiał od podsufitki i poszukuję jakiegoś tapicera który wykona to przyzwoicie i w normalnych pieniądzach. Zadzwoniłem do pewnego gościa z Rzeszowie na ul. Lubelskiej to kopara mi do ziemi opadła jak powiedział że mam zapłacić 500zł (w cenie jest tylko wymiana materiału gdzie sam koszt materiału to 60zł(on z hurtowni ma pewnie sporo taniej) - wymontować i zamontować podsufitkę mam sobie sam). Czytałem w różnych miejscach że ludzie robili to za 150-250zł ale niestety nic z Rzeszowa i okolic nie znalazłem.

na ul. Lwowskiej (Tapicer Rzeszów - Jamak Rzeszów | Renowacja mebli, Tapicer, Renowacja antyków, Tapicerstwo samochodowe, Meble tapicerowane) cena 250zł :) cena ceną ale potrzebuję też kogoś sprawdzonego

PS. Oczywiście wymontowanie i zamontowanie podsufitki to nie problem, problemem jest koszt jego ROBOCIZNY bo za tyle kasy tam sam się nauczę i podkleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś szukałem tapicera żeby u siebie zrobić podsufitkę ale jak się dowiedziałem o kosztach to stwierdziłem że tyle nie zapłacę. Pomyślałem że naj lepszym rozwiązaniem bedzie kupno używanej. Szukałem używki i trafiła mi sięw okolicach Rzeszowa za 150 w stanie jak nowym.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bracus z forum vag-podkarpacie.pl ma do oddania czarną podsufitkę z S4 sedan z szyberdachem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dobry tapicer i tani osiedle budziwuj przed cmentarzem jak jechał byś od tyczyna to po prawej stronie,możesz pod jechać zapytać!

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

693402073 tu masz numer tel. Mi obszywal bok siedzenia jestem zadowolony bo zrobił to szybko solidnie i tanio ,70zl zaplacilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tapicera :) zapłaciłem 130zł - 3 dni mu zeszło z efektu jestem zadowolony, niestety dobrał ciemniejszy materiał ale po założeniu wygląda super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tapicera :) zapłaciłem 130zł - 3 dni mu zeszło z efektu jestem zadowolony, niestety dobrał ciemniejszy materiał ale po założeniu wygląda super :)

Daj kolego namiar na tego tapicera, fotel rozszedł mi się w szwie i słabo to wygląda.. ciezko z dobrym tapicerem w Rzeszowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...