Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przetarte lakier


lukas309

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko powstalo przetarcie na masce po korekcie lakieru blad osoby ktora robila korekte ,przetarcie jest dlugosci 5 cm na zalamaniu maski do bialego podkladu macie jakies doswiadczenia w tej sprawie ????

Na autku lezy GYEON Q2 MOHS swiezy a nie bede malowal maski przez taka pier**le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, ze rozumiem przetarcie do bazy, aczkolwiek nie wyobrazam sobie robienia korekty bez sprawdzenia powloki lakierniczej dobrym miernikiem i wykonania "mapy lakieru"

Przebicie sie przez klar i baze do podkladu!!!

Lakierowanie maski plus polozenie na niej powloki od nowa, sponsorowane przez winnego rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczylem na Twoja wypowiedz w tej kwesti sam wykonawca przyznal sie do przetarcia tak przetarcie jest do podkladu maska juz byla lakierowana przeze mnie rok temu ze wzgledu na liczne odpryski bede , Griffe powiedz mi bo ja nie poleruje aut czy latwo o taki blad ????? Wystarczy przytrzymac maszyne na krawedzi troszke za duzo i potem taki jest efekt ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii przetarcia klaru, jesli auto bylo wtornie lakierowane, zwlaszcza na krawedziach moze sie zdazyc. Wynika to z kilku faktow. Lakiery wtorne sa znacznie mieksze, nie wiadomo jaka warstwe (grubosc) polozyl lakiernik, mogl zdazyc sie zaciek, wiec bylo szlifowanie i polerowanie, wtedy tego lakieru moze byc bardzo malo i latwo o blad.

Wszystkie te aspekty bazy sie nie tycza, a ja przetrzec juz nie tak latwo, wrecz bym powiedzial, ze trzeba sie postarac aby to zrobic. Z czego to wyniklo nie wiem. Nie wiem w jakim stanie byl lakier, jakie sa umiejetnosci, doswiadczenie i sprzet polerujacego - dlatego nie mnie to oceniac. Pamietac nalezy, ze mylic sie jest rzecza ludzka. Zrobilem zle, mowie jak jest, przepraszam i naprawiam szkode, przynajmniej ja tak pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doswiadczona jest ta osoba i przyznala sie do tego bledu, moglem zazadac malowania maski ale uwazam ze przetarcie jest tak znikome ze malowanie ponowne byloby przesada, robie tylko u nich co rok autko przed sezonem letnim, na poczatku jak pow ze to przetrcie uslyszalem ze to nie jest przetarcie i trzeba sprawdzic i potem przyznanie mi racji i glowa spuszczona w dol, moglbym to reklamowac bo jest to firma renomowana na polskim rynku detalingowym ale wiem ile ci ludzie zarabiaja i szkoda aby chlopak placil ze swoich, kazdy z nas sie moze pomylic :wink:

Griffe powiedz mi jak sobie moge z tym poradzic bez malowania i czy da sie wogole ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...