Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana nagrzewnicy w Trójmieście


szmuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pierwszy temat więc z góry przepraszam za ewentualne pogwałcenie wszystkich punktów regulaminu.

Wczoraj podczas jazdy audiczka wpompowała mi cały płyn chłodniczy do kabiny w postaci pary, lub wrzątku wylanego na moje nogi. Niechybnie poszła nagrzewnica. Moje pytanie do Was - czy zna ktoś dobry warsztat w trójmieście, który zrobi to za ludzkie pieniądze?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie (mniej lub bardziej kulturalne) uwagi dotyczące moich błędów, no i oczywiście za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale muszę cię zmartwić, tanie to nie będzie. Sama nagrzewnica jest tania, ale za wymiane to ładnie sobie wołają. U mnie 300zł, a u Cb wieksze miasto to na pewno więcej ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhaha to juz przesada tyle to w aso mogli by wolac. fakt roboty na pol dnia bo juz deche zrywalem jak szfagrowi klime dokladalismy. deska musi cala wyjechac. przyjechal bys za poznan to bysmy wymienili w okolicach 300 zl no i plus paliwo to i tak taniej jak tysiak by bylo. szukaj po warsztatach ale nie zeby jakies fleje bo to ladnie trzeba poskladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

al mimo wszystko jak masz troche chęci i nie przeraża cię rozpier... w aucie i masz dobrgo kolege to rób sam, robisz fotki i jakoś poskladasz. Ja bym tak to zrobił gdybym musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zrobienie tego samemu, ale widziałem fotki z tego procesu i szybko zrezygnowałem :). W sumie nic pilnego, najpierw zajmę się przyczyną awarii czyli najprawdopodobniej uszczelką pod głowicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...