Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 Avant-ador 1999 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 AVANT 1.8

Auto sprowadzone z Dojczów w marcu 2013 roku (201000 km), w moim posiadaniu od kwietnia 2013.

Stan moim zdaniem prawie idealny jeśli chodzi o wnętrze, blacharka do lekkich poprawek.

Do malowania lewe nadkole i drzwi ( będzie wgląd na zdjęciach).

Na dniach autko jedzie do lakiernika ( szkoda że do dopiero teraz ale tak wyszło :facepalm: )

Info z VIN-u:

Producent: Audi AG

Adres producenta: Felix Wankel Strasse

74148 Neckarsulm

Germany

Typ pojazdu: Passenger Car

Make: Audi

Model: A4, S4

Cyfra kontrolna: Z

Rok modelowy: 1999

Miejsce produkcji: Germany

Co do wyposażenia myślę że jest całkiem nieźle:

-4 jaśki

-klimatronik

-Nawigacja FIS

-2 szybki elektryka

-szyber elektryka

-lusterka elektryka

-ABS

-ESP

-centralny + otwieranie bagażnika z pilota

-czujniki parkowania tył

-ksenony (orginalne)

-pakiet oświetlenia wnętrza

-regulowana kierownica w 2 płaszczyznach

-otwieranie,domykanie szyb i szyberdachu z pilota

-2x podłokietnik

I pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem lub nie wiem :grin:

W aucie za mojej kadencji zrobione:

- Kompletny rozrząd

- Kompletne hamulce (tarcze, klocki przód i tył + łożyska)

- Pasek alternatora + napinacz ( kuna sie wkradła :facepalm: )

- Wymiana tłumika środkowego

- Płyny (wszystkie)+ filtry

- Wahacze dolne + gałki

- Czujnik ABS-u

- Nabicie i odgrzybienie klimatyzacji

- Zakup dywaników gumowych na zimę ( na lato oryginalne dywany w super stanie )

W planach:

- Na dniach wizyta u lakiernika ( malowanie 2 elementów + polerka auta i reflektorów, regulacja drzwi przednich)

- Sprzęgło ? (wysoko bierze ale nie ślizga wiec mam dylemat)

- Pranie środka ( jest czysto ale jestem uczulony na tym punkcie a podłokietnik i boczek kierowcy przybrudzony)

- Może jakieś fele ?

- Chromowane ramki

- Chromowane relingi

- Przyciemnić szyby

Autko robie dla siebie wiec wszystko jest wymieniane na bieżąco, jestem strasznie uczulony na wszelakie pukanie i stukanie wiec pod tym względem jest ideał.

Wiecej zdjęć zrobię po wizycie u lakiernika, na chwile obecna zdj stanu obecnego.

W planach ( może przyszły rok A4 B6 ) obecne jednak trochę sporo pali względem osiągów.

Wszelakie uwagi mile widziane.

IMG1648JP_eenehrp.JPG

IMG1650JP_eenehrh.JPG

IMG1653JP_eenehrn.JPG

IMG1654JP_eenehre.JPG

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2014 at 08:09 ----------

Weekendowa przejażdżka...

zdj_cie.jpg

Opublikowano

działa Ci ta navi w polsze?

Opublikowano
  • Autor

Tak, działa normalnie sprawdzałem ale nie używam ( ciężko ją ustawić i strasznie stare mapy a do tego menu Niemiecko-Ang). Myślałem nad 2din bo chyba dało by sie podłączyć do tej instalacji co już mam ?

Opublikowano

działać działa to normalne, ale pytam czy jak wpiszesz polski adres czy go znajduje i kieruje?

Opublikowano
  • Autor

Jakieś większe miasto typu Katowice czy Warszawa to kieruje z tym ze trzeba wpisać niemieckie nazwy.

Niemieckie nazwy polskich miejscowości

A ulic nie próbowałem bo tak jak pisałem to bardziej bajer niż nawigacja :)

Jeśli chcesz mogę sprawdzić dokładnie czy z ulicami będzie działać.

Zastanawiam się nad dużą navi ale do tego by trzeba poszukać nowych map.

(muszę sprawdzić jakie mam obecnie, bo jeszcze do tego nie doszedłem) :facepalm:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Sprzęgło jest hydrauliczne i nie ma regulacji... tak ma brać -, trzeba sie przestawić

Opublikowano

- Sprzęgło ? (wysoko bierze ale nie ślizga wiec mam dylemat)

Takie same miałem odczucie jak czasem jeżdze szwagra audi. Dla mnie to jakieś nieporozumienie żeby sprzegło dopiero brało przy samej górze - przez co mam obawy że mi zgaśnie :decayed: ale skoro piszecie że tak ma być to spoko. Co do auta jest ładne ale kolor (nie dla mnie :D) plany git, powoli do celu jak to się mówi ^_^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.