Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaciski przód- lekko trzymają.


Henx29

Rekomendowane odpowiedzi

podepne sie moze tu. ktos wie co to moze byc, naciskam na pedal hamulca a z prawej strony idzie stuk jeden raz. i tak za kazdym razem jak zahamuje. moze byc ze na hamulcach jest ta blaszka co je trzyma i ona sie zerwala i dlatego klocki lataja. narazie takie cos przychodzi mi do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli serwo wymieniales? Z powodu zalania go woda? Tez mam problem z hamulcami i jeszcze z nimi do ladu nie doszlem....

zrób prosty zabieg. odepnij zawór zwrotny od serwa, wsadz tam wezyk gumowy jakis i dmuchnij. jesli bedzie bul bul to serwo do wymiany...

Sciągnij przwód od podcisnienia i zobacz czy nie jest brązowego koloru (rdza).

A najprosciej bedzie jak odepniesz serwo i zaslepisz wężyk co by silnik nie wariował. Przejedz sie pare km i zobacz czy hamulce odbijają należycie. Tylko nie pchaj sie w centrum bo jazda bez serwa troche niebezpieczna.

podepne sie moze tu. ktos wie co to moze byc, naciskam na pedal hamulca a z prawej strony idzie stuk jeden raz. i tak za kazdym razem jak zahamuje. moze byc ze na hamulcach jest ta blaszka co je trzyma i ona sie zerwala i dlatego klocki lataja. narazie takie cos przychodzi mi do glowy

sciagnij koło i bedziesz widział. moze docisk nie dokrecony czy cos innego.przyczyn moze byc wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...