Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sirio Twin Car w A4?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś używał takiego sprzętu w audi? Chodzi mi po głowie montaż anteny cb na stałe, a nie chcę wiercić dziur w blasze, więc zostaje montaż w miejscu anteny radiowej. Długiego bata też nie potrzebuję, te kilka km łączności w trasie mi wystarczy. Będę wdzięczny za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tej anteny i jestem mega zadowolony zasięg do 5-6km ale mi więcej nie potrzebny, nie trzeba pamiętać żeby ją demontować bo nie rzuca się w oczy, miałem różne anteny w poprzednich autach nawet 1,50m ale i tak musiałem bardzo skręcać squelcha bo gwar jazgot był nie samowity, długie anteny sprawdzają się na wioskach i jeśli używasz auto tylko na dojazdy do pracy i weekendowe wypady to Ci twincar w zupełności wystarczy.:naughty:

przy montażu możesz wykorzystać istniejący wzmacniacz i kabel fm jeśli chodzi o kabel cb to już trzeba ciągnąć pod podsufitką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź:wink: Ja antenę wyciągam w zasadzie tylko na krajówkach i takie 5 km zasięgu wystarczy spokojnie. Kabel od fm zostawiam stary, wzmacniacz mam w stopce anteny, więc sprawdzę jaki będzie odbiór bez wzmocnienia. Kabel cb myślę puścić lewym słupkiem c i dalej pod kanapą i progiem po stronie kierowcy.

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 17:44 ----------

Już drugi tydzień jeżdżę z zamontowaną ww. antenką i wrażenia są pozytywne. Odbiór jest czysty i wyraźny, zasięg nieco mniejszy niż z Little Wil na magnesie. Nadawanie ok, jestem słyszalny dla innych mobilów, a moje radyjko ma 1W w AM. Tak jak Siwy polecam tą antenę.

Odbiór FM też bez zarzutu, również daleko poza miastem. Użyłem oryginalnej instalacji antenowej i wzmacniacza antenowego chyba od audi 80, który mi się kulał w szufladzie, złącza do siebie pasują, a jedyna trudniejsza operacja to rozebranie stopki Twin Cara, pozbycie się przewodu fm i dolutowanie 15 cm kawałka tego z fabryczną końcówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś z was tą antenę w sedanie? Jak to zrobić, żeby było dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam jedynie antenę GSM w tylnym lewym błotniku. Nie chcę nic wiercić i zastanawiam się właśnie, czy w miejsce po GSM można wsadzić np Sirio Tajfun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...