Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki gdy goraco


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie opadaja mi rece.

Problem mam od jakis 2 lat. Gdy tylko zrobi sie cieplo pow 25stopni i gdy przejade dalsza trase pow 200km zaczyna cos sie tluc z przodu auta i czasem skrzypiec jak guma o gume gdy krece kierownica np na postoju z wlaczonym silnikiem. Lekkie pojedyncze stuki sa tez wyczune na nierownosciach. Ale zaznaczam ze problem wystepuje tylko po dluzszej trasie. Wymiana zawiecha (febi komplet przod) nie pomogla bo dzialo sie tak samo poprzdniego lata. Mam tez nowe paski, kolo pasowe alt i napinacz.

co to moze byc?

Im gorecej na zewnatrz tym stuki sa glosniejsze i szybciej sie pojawiaja tj po krotszym przejchanym dystansie.

przeguby?

lozyska amorow?

Bede naprawde wdzieczny jesli ktos mial podobny problem i mnie naprowadzi...

Pozdr

---------- Post dopisany 20-06-2014 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 00:33 ----------

Panowie uscisle dokladnie jak to wyglada z nadzieja, ze pojawi sie jakas podpowiedz.

Gdy pojawiaja sie letnie temperatury po przejechaniu pewnego odcinka kierownica zaczyna chodzic wyraznie ciezej do tego dochodzi skrzypienie guma o gume gdzies od kolumny kierowniczej i lekkie stuki (podczas krecenia kierownica na postoju z wlaczonym silnikiem) ... Poprostu Nie chcialbym wymienic magla niepotrzebnie ;-)

Jakies pomysly?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeguby by się tłukły przy skręconym kole podczas jazdy, łożyska szumią podczas jazdy i nie mają wiele wspólnego ze skrętem. Może to być coś związane z układem kierwoniczym niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...