Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziurawy wąż


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis spotkala mnie niemila niespodzianka. Wczoraj jezdzilem i wszystko bylo ok, klima chlodzila ale i tak chcialem dzis pojechac ja dobic etc... Rano pojechalem do pracy nie wlaczalem bo rano byl ozimno. Wyszedlem, wracam , wlaczma klime i ....leci cieple powietrze ciagle... mysle sobie no ladnie, czynnik koniec. To wylaczylem i jechalem z otwartymi szybami. Zjadlem i podjechalem do mechnika a ten mi mowi ze zero czynnika mysle hmm, ok skoczyl sie , to podlaczyl azot i ...okazalo sie ze mam dziurawego weza... umowilem sie na piatek i maja mi to zrobic. I teraz pytanie, gosc mowil ze mi go zazbroi na nowo i napelni klime, czy taki waz wytrzyma ? Nie musze sie obaiwac takiej operacji ? I czy moge teraz uzywac nawiewu w trybie econ czy moge zatrzec sprezarke ? I czy ~150 zl to duzo za robote tego weza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na czym ma polegac naprawa tego weza. Ja bym wymienil, wtedy masz pewnośc i można spokojnie nabic klime.

A do czasu naprawy weza i nabicia proponuje jeżdzic z włączonym ECON (czyli wylaczona klima).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile nowy waz bedzie kosztowal i jeszcze robocizne trzeba bedzie doliczyc. No nic, zawiozlem dzis auto, ma zakuc waz i nabic klime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzy tego typu nieszczelności musisz też niestety wymienic osuszacz,skoro Ci tego nie powiedzieli to partacze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...