Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moje pierwsze bmw :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo bardzo fajna :thumbup1:

jak dla mnie to brakuje tylko zewnętrznego m-pakietu.

Opublikowano

No ale juz sie z nim dogaduje, robimy zamianę m pakiet za panoramę ;)

Opublikowano
  • Autor
bardzo bardzo fajna :thumbup1:

jak dla mnie to brakuje tylko zewnętrznego m-pakietu.

mi tez tu brakuje m pakietu ale nie mozna miec wszystkiego na raz :cry:

---------- Post dopisany at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ----------

No ale juz sie z nim dogaduje, robimy zamianę m pakiet za panoramę ;)

panoramaj jest naprawde zaje***** :decayed: ale wolal bym m pakiet gdybym mial wybor bo to jednak robi wrazenie a nie to co zwykly kapec :naughty:

Opublikowano

No jest różnica spora, to fakt. Ale do m-pakietu powinien byc jakiś delikatny zawias, bo taka koza do tych zderzaków i progów

Opublikowano
  • Autor
No jest różnica spora, to fakt. Ale do m-pakietu powinien byc jakiś delikatny zawias, bo taka koza do tych zderzaków i progów

Można coś pomyśleć ale to chyba raczej odległa przyszłość :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Który rok prod. ?

Ładny kolor :thumbup1:

Opublikowano

Jeszcze cos dopisze

M pakiet mozesz dolozyc, ja sobie panoramy nie dołożę :/

Opublikowano
  • Autor
Który rok prod. ?

Ładny kolor :thumbup1:

2005 :decayed: a kolor tez mi sie podoba :naughty:

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ----------

Jeszcze cos dopisze

M pakiet mozesz dolozyc, ja sobie panoramy nie dołożę :/

Z jednej strony tak ale dolozenie pelnego M pakietu to taki koszt ze lepiej juz pojezdzic troche i sprzedac i kupic nastepna z M pakietem i biturbo:decayed: bo te 231 koni jakos malo sie zrobilo...

Opublikowano

To ja sie mam pociąć? Mam 177 tylko

No 3.5 biT by było odpowiednie, ale ci zrobic trzeba sie cieszyć z tego co sie ma no nie?

A jaki jest koszt wymiany na m pakiet? Orientowales sie?

Opublikowano
  • Autor
To ja sie mam pociąć? Mam 177 tylko

No 3.5 biT by było odpowiednie, ale ci zrobic trzeba sie cieszyć z tego co sie ma no nie?

A jaki jest koszt wymiany na m pakiet? Orientowales sie?

Jeszcze się nie orientowalem ale myślę że kilka tys trzeba włożyć. Ja narazie zastanawiam się nad programem tylko chciałbym mieć razem z hamowania i wykresem odrazu.

Opublikowano

Sprawdzałem,na używkach ok.5tyś. z malowaniem.

Opublikowano
  • Autor
Sprawdzałem,na używkach ok.5tyś. z malowaniem.

No mimo wszystko 5tys droga nie chodzi ale jaki efekt końcowy :decayed:

A liczyłes tylko zderzaki i progi czy jeszcze jakieś inne elementy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.