Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PMW S4 B6 Avant 03

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotrek jak tam, byly telefony?

Esss. Sprzedana??

Opublikowano
  • Autor

Propozycje zamiany na wszystko... Jak kiedyś sprzedawałem Silvię to dostałem propozycję zamiany na skuter wodny yamaha :grin:,

a tak na serio jak się nie sprzeda to zostaje ze mną - wczoraj prawie zamowiłem zaciski 18zr :) i gwint ale żona mnie odżegnała na chwilę ...

nie ma pośpiechu, bardziej przejmowałbym się gdybym sprzedał bo to mój jedyny samochód którym codziennie do pracy dojeżdzam 30 km w jedną stronę... no i przeniosłem ogłoszenie na allegro, a wyświetla się i tu i tam na otomoto

http://allegro.pl/audi-s4-avant-recaro-solar-bose-navi-i5767313567.html

Edytowane przez PMW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Heyka, Piotrek, eske sprzedales???

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie sprzedałem, ale nie płaczę z tego powodu bo wóz nadal mnie cieszy :). Nie przedłużam na razie ogłoszenia - wystawię ponownie wiosną :).

Lecz jakby ktoś był poważnie zainteresowany byłbym skłonny do negocjacji.

tutaj zrobiłem nawet otwartą galerię ze wszystkimi zdjeciami wozu jaki mam od dnia zakupu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000396503706&sk=photos&collection_token=100000396503706%3A2305272732%3A69&set=a.761264157230127.1073741831.100000396503706&type=3


s4 po dużym przegladzie - uszczelki pod deklami, nowy rozrusznik, nowy alternator, pasek rolki ospzretu, wszystkie przewody gumowe nowe, trójniki

wpadło lato i japa się cieszy ale koniecznie potrzebuje większy wóz więc ponawiam ogłoszenie

(było kilka osób oglądać - wszystkim sie bardzo podobało ale jescze nie sprzedali swoich wozów - oglądali kilka sztuk i wychodzi na to że moja najlepsze super i co z tego :D)

ja nie wiem co to za moda ale nie przyszłoby mi do głowy marnować czasu sprzedającego kiedy nie mam gotówki

http://allegro.pl/audi-s4-avant-recaro-solar-bose-navi-i6050463283.html

Edytowane przez PMW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czesc piotrku, mam do ciebie pytanie odnosnie eski...

Sprzedana?

Ja swoja sprzedalem 3 tyg temu, mam kogos kto szuka i chcial kupic moja eske ale niestety wyszlo jak wyszlo i kupil ja kilka godzin pozniej kolejny ogladajacy...a ten niestety pluje sobie w brode bo mogl sie nie zastanawiac...

Utrzymuje z nim jakis kontakt i pamietam ze miales wyst eske...dlatego pytam cZy aktualne...wtedy dalbym mu namiary na ciebie...

Pozdrowionka :)

Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane - temat do zamknięcia :)

Opublikowano

Gdzie pojechala eska?

Ktos z forum?

:)

Opublikowano
  • Autor

Nie, chyba nikt z forum. Podobno najlepszy egzemplarz spośród tych które człowiek zabierał do aso na sprawdzenie - przeszedł jako całkiem niezły wóz Wizytę w ASO - potwierdzony przebieg itp, brak szpachli nie podobało im się tylko że wydech zrezany, że katów brak itp. Na minus podobno wspoma ciężko chodziła - ja nie zauważyłem ale domyślam się że miała ciężej ze względu na walce 235/35/19,

aha no i klasyk: zaparowane lampy

Edytowane przez PMW

Opublikowano

Nie, chyba nikt z forum. Podobno najlepszy egzemplarz spośród tych które człowiek zabierał do aso na sprawdzenie - przeszedł jako całkiem niezły wóz Wizytę w ASO - potwierdzony przebieg itp, brak szpachli nie podobało im się tylko że wydech zrezany, że katów brak itp. Na minus podobno wspoma ciężko chodziła - ja nie zauważyłem ale domyślam się że miała ciężej ze względu na walce 235/35/19,

aha no i klasyk: zaparowane lampy

A gdzie pojechala?
Opublikowano
  • Autor

Została w Warszawie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.