Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wentylatorem


viruslu63

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj wymieniłem w aucie sprężarkę i osuszacz klimy. Do tego kompletne płukanie i nabicie od nowa czynnikiem.

Klima działa bez problemu, układ jest szczelny itp... Problem polega na tym, że w ogóle nie załącza się wentylator :kwasny:

Po podłączeniu na krótko wentylator działa. Powiem szczerze, że strach włączać teraz klimę, żeby ciśnienia nie było zbyt dużego :facepalm:

Gdzie mógłbym jeszcze szukać usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze kolega ma dokladnie ten sam problem! I to dokladnie w tym samym widze dniu! Naladowano mi dzis czynnikiem i.... NIE DZIALA WENTYLATOR. Właśnie idę sprawdzić za chwile bezpiecznik od wentylatora. Tobie tez radze w pierwszej kolejnosci. W innym wypadku moga to byc czujniki ( sa 2 jesli masz climatronic - jeden w silniku a drugi w kabinie )... Jak nie bezpiecznik to wybiore sie po wyplacie do serwisu. Daj znac jak cos bedziesz wiedzial tu na forum -> taka mala prosba. Pozdro i szerokosci :)

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2014 at 21:23 ----------

Problem zdiagnozowany musze kupic sterownik wentylatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda i gdzie tego szukać? Jak wpadles na to że to właśnie wina sterownika?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalk

Problem rozwiązany :banan: w moim przypadku był to spalony bezpiecznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...