Treść opublikowana przez viruslu63
-
Problem z Air bag
No właśnie mi też tak się stało dopiero po dwóch dniach, ale jak już mówiłem będę mógł błąd skasować dopiero jutro. Tymczasem dzisiaj będę sprawdzał taśmę... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Problem z Air bag
Dzięki za odpowiedź, jutro będę sprawdzał...
-
Problem z Air bag
Wtyczki powpinane i sprawdzone jednak do VCDSa dostęp będę miał dopiero w piątek :/ Więc coś więcej będę wiedział dopiero wtedy... A tak swoją drogą to jak sprawdzić czy problem jest po stronie taśmy?
-
Problem z Air bag
Witam, kilka dni temu założyłem u siebie kierownicę z multifunkcją. Podczas rezania trzeba było dołożyć jeden pin w żółtej wtyczce od air bag idącej do taśmy kierownicy. Połączony on został z pinem 18 w przekaźniku multifunkcji. Po złożeniu wszystkiego do kupy okazało się, że świeci się błąd air bag (prace były robione na odpiętym aku), więc wykasowałem go w VCDS. Problem polega na tym, że po dwóch dniach spokoju błąd znów wyskoczył. Co mogło by być przyczyną?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Wszystkie dotychczasowe problemy rozwiązane. Kiera chula aż miło, ale nie obeszło się niestety bez następnych problemów :/ Uszkodzona jest taśma Airbag i wywala mi błąd poduchy na zegarach. I teraz najważniejsze pytanie: numer mojej taśmy to 1J0 959 654AG, czy będzie działać multifunkcja jeśli założę taśmę z inną końcówką numeru np: ...654AC lub ...654AP, ...654R, ...654J ? Od razu mówię, że nie mam ESP ani tiptronica.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Tylko kodowanie. Licznik jest z analogowym zegarkiem. W sterowniku multifunkcji nie ma żadnych błędów... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Radio się włącza i wyłącza już normalnie. Rds na Fisie też jest... wysunięta była lekko czarna wtyczka przy radiu więc z tym już sobie poradziłem. Moja bryka jest z 98 roku więc nie mam Can. Mam emulator CAN i do kabli przy radiu się wpiąłem z sygnałami...
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Przekaźnik 4BO907487C a radio concert 2 CD... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Chce zmienić bo tak jak jest napisane w pierwszym poście nie działają przyciski w prawo i w lewo... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Spoko dzięki koleżko... A mam jeszcze jedno pytanko: Czy da radę zostawić obręcz ze starej kierownicy 4 ramiennej B5 lift i założyć tylko poduchę z C5 lift ze zwijakiem i taśmą z multifunkcją? Mam kolejny problem. :/ Otóż kiera już siedzi w bryce, wszystko jest podłączone... Nie jestem w stanie zmienić kodowania w vcds, za każdym razem jak wpiszę 01002 i kliknę do it, to nie zapisuje mi tego i nic się nie zmienia. A druga kwestia jest taka że przestało się radio samo włączać i wyłączać po zapłonie muszę za każdym razem je samemu włączać i wyłączać...
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Dzięki za info. A masz może schemat podłączenia tego? Chyba że wszystko idzie zgodnie z opisem z pierwszego posta... Pozdro
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Mam pytanko, moje b5 jest z 98r czyli jeszcze bez Can. Radio w aucie to Concert 2 podłączone przez emulator Can. Jak wygląda wtedy sprawa podłączenia multifunkcji z A6C5 poliftowej? Jaki przekażnik bym potrzebował żeby to wszystko działało? I jak to podłączyć?
-
ahl grzechoty w silniku (film)
Ok, wymiana całego kolektora... Ale co z tą gruszką przy kolektorze się mogło stać, że tak stuka na obrotach? Z AHL-a od np: passata podejdzie kolektor?
-
ahl grzechoty w silniku (film)
Podłączam się pod pytanie, mnie też drażnią dźwięki dochodzące z dolotu... Jak to naprawić? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Problem ze wskazaniem temperatury
Nie do końca pamiętam, ale coś koło 90-100 zł... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Pranie podsufitki
Potwierdzam, Vanish do dywanów i tarcie ściereczką... W moim przypadku podsufitka jak nowa
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika z czarnej b5 sedan 1.8 T na blachach LKR... parkowalem przez chwilę za tobą pod Plazą w Lublinie ok. godz 10 Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale ma praktycznie tylko graty do b5... Aczkolwiek pojechać i zapytać nie zaszkodzi
-
Problem ze wskazaniem temperatury
Problem rozwiązany tak jak pisaliście, przyczyną był czujnik temp. I po wymianie wszystko hula jak należy
-
Problem ze wskazaniem temperatury
Chwilowo nie mam dostępu do diagnostyki komp. (urlop) :-) jak tylko będzie okazja, zrobię jak radzicie i dam znać co i jak... Dzięki panowie Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalk
-
Czy będzie pasował tunel środkowy do starszego modelu?
Poliftowy tunel raczej nie pasuje do przedlifta z tego co się orientuję... Ten ze zdjęcia jest chyba właśnie z przedlifta więc do samochodu z 95r. pasuje... Poprawcie mnie jeśli się mylę
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Dzwoniłem do Radisu ostatnio i przyciemnienie tylnych drzwi, bocznych szyb bagażnika i tylnej klapy w mojej bryce krzykneli 450 zł. Jeszcze się nie zdecydowałem... Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na czerwonego robaka, pełne zaskoczenie/przypadek Miał ok: 80 cm. Jak na razie nie udało mi się drugi raz złowić węgorza na tym akwenie...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi się udało w tamtym roku na zalewie
-
Problem ze wskazaniem temperatury
Ostatnio zaobserwowałem taki oto problem. Jak przejadę kilka kilometrów to wskazówka temperatury cieczy normalnie idzie w górę aż do 90 stopni i jakiś czas się utrzymuje w tym położeniu. Jednakże co jakiś czas opada z powrotem do 60 stopni. Porównałem to ze wskazaniami temperatury na panelu klimatronika i kiedy wskazówka opada do 60 to na wyświetlaczu cały czas jest równo 90... Czym to może być spowodowane? Termostat wymieniałem jakieś pół roku temu i jak do tej pory wszystko było ok.