Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady dla grupowego tuningu są jasne:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=414789&sid=75c2b38401b4c0983c1f0cd79d925add&start=476

Bardzo proszę o przyjeżdżanie sprawnymi pojazdami. Z przykrością muszę stwierdzić, że w poprzednich edycjach często zdarzało się że przyjeżdżały samochody niesprawne. Dlatego bardzo proszę o nieprzyjeżdżanie samochodami którymi gołym okiem widać wycieki np. w układzie dolotowym, w zaworze EGR, z wahaniami mocy podczas przyspieszania, z pojawiającym się trybem awaryjnym itd. W przypadku przyjechania samochodem z takimi usterkami należy liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Zryczałtowany koszt diagnostyki i sprawdzenia samochodu na hamowni przed tuningiem w przypadku niemożności wykonania tuningu z powodu złego stanu technicznego to 200zł.

Tak więc jak przyjeżdżasz niesprawnym autem na grupówkę, to musisz się liczyć, że może Cię odprawić z kwitkiem.

Jak chcesz żeby Ci wszystko zdiagnozował, naprawił i potem tuningował, to też możesz tak zrobić, ale już indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Do tej pory zadeklarowało się 5 osób z Wami (wszystko jest w tym wątku).

W tym tempie to w przyszłym roku może zbierze się wymagana 10ka :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też jestem chętny na chiptuning. Proszę dopisać mnie do listy.Czekam na jakieś wiadomości odnośnie terminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Temat się trochę rozruszał :-)

Podsumuję listę:

1. nikodem911
2. KOMORNIK78
3. @DeK
4. guma92
5. adi87
6. kolo-74
7. AdamF1986
Pytali jeszcze Robek86 i ADeK. Jeśli się zdecydujecie to już prawie mamy komplet.
Dajcie znać.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez jestem zainteresowany chiptuningiem. Nie chce wprowazać zamentu ale mam jednak pytanie. Oprócz Katowickiego Dynosoft jest również inna firma (nazwy nie będę wymieniał) która ma swoje oddziały w wielu miastach w Polsce. Proponuje ona chiptuning tyle ze za dużo mniejsze pieniądze. I tu moje pytanie skąd tak duża różnica w cenie. I nie chodzi tu o 200PLN ale prawie połowę. Czy za tym idzie różnica w wykonaniu tej operacji bo nie chce mi się wierzyć że dwukrotność ceny wynika z marży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AWX19

Podaj nazwę tej firmy, można poszukać opinii w necie.

Podejrzewam, że cena może wynikać z renomy - Dynosoft ma ugruntowaną markę, doświadczenie, hamownię, więc mogą sobie pozwolić na wyższe ceny.

Dużo ludzi bawi się w chiptuning proponując ceny ok. 600-700, ale ja osobiście bałbym się być ich królikiem doświadczalnym. Czasem im coś wyjdzie, czasem nie.


Robek86 i ADeK - potwierdźcie czy jesteście zainteresowani.

Jeśli tak, to mamy 10-kę i można poprosić Gibonsa żeby pchnął temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Chodzi mi o firmę Digisoft (nie chciałem pisać aby nie było że reklamuje). Ich oferta nie jest tajemnica bo oferują swoja usługę na różnych forach. Maja oddziały w kilku miastach co sugerowało by że nie są to ludzie na etapie nauki i doświadczeń. Fakt że wiarygodnych opinii o nich nie znalazłem dlatego też pytam. Jeśli obie firmy prezentują podobny poziom to skąd taka różnica w cenie? Jeśli macie o nich jakąś wiedzę to podzielcie się proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem kolejny zdecydowany na grupowy chiptuning u Aligatora. To chyba mamy już komplet. Tylko pytanie w jakim czasie to będzie przeprowadzane bo pracuje poza Śląskiem więc termin musiał bym zgrać z czasem jak będę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na razie lista wygląda tak:

1. nikodem911
2. KOMORNIK78
3. @DeK
4. guma92
5. adi87
6. kolo-74
7. AdamF1986
8. AWX19
9. QMc
Nie mam jeszcze potwierdzenia od Robek86 i ADeK, więc nie wiem czy mamy 10kę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na ostatniego chętnego - jak tylko się ktoś zdecydowany zgłosi to piszę do Gibonsa i załatwiamy terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wstrzymać z wizytą u Aligatora :(

Zauważyłem, że mam jakiś wyciek oleju :facepalm: i obawiam się, że Aligator odprawi mnie z kwitkiem.

Muszę teraz zdiagnozować co to i usunąć przyczynę.

Link do tematu i zdjęć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/380779-pomoc-w-diagnozie-wycieku-oleju/

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...