Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc przy wyborze wzmacniacza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Dostałem od kumpla dwa takie głośniki http://www.allegro.pl/item428028946_2_glosniki_30cm_spx_pro_audio_1200_watt_sw07212.html

. Chciał on z nich zrobić skrzynie ale jakoś mu to nie wyszło. :evil: Ja mam zamiar włożyć je sobie w półkę. Ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł :mysli: Podłączyć same głośniki pod radio to dla niego zabójstwo. Dlatego pomóżcie mi dobrać na allegro jakiś dobry wzmacniacz do tych głośników. Od razu mówie że to moje początki w car-audio dlatego nie proszę o nabijanie się ze mnie za właśnie taki temat. Aha i mam radio jvc kd-g351. proszę o fachową pomoc.

Opublikowano

jakbym mial takie glosnkiki to tez bym je oddal .... daj se pokouj z czyms takim sprzedaj je dalej i poszukaj czegos lepszego

po 2 w polke sie nie daje glosnkia masz dzial audio i lektura na pochmurne wieczory jest :naughty:

na serio daj se spokoj z tymi glosnikami

Opublikowano

Tak jak pisze qoperek najlepiej pozbądź się tych głośników. Jak już pisałem niedawno w innym temacie - głośniki subbasowe montuje się tylko i wyłącznie w odpowiednich obudowach.. Jeśli masz zamiar zamontować je w półce to daj sobie spokój.. szkoda sensu..

Opublikowano

głośnik dno, lepsze znajdziesz już boszmany czy coś, zobacz na magnes, ja mam większy w altusach, wiec sprzedawaj i kup jednego dobrego 25 lub 30 cm, w zależności od muzyki, ale to już inna bajka i sporo tłumaczenia, a te 2 tyś co kolega mówi to na takie padło dasz, bo poco inwestować w taki sprzet skoro radio musiało by być inne, wiec już koło 800 zł musisz dać na radio z procesorem, do tego wzmak za 1000 zł no i sub za min. 400 zł plus skrzynia, kable to znów ok.300 zł, przód głośniki to 400 zł na takie nijakie no i wytłumienie 200/300 zł na takie same, marne wytłumienie

ja niemam nic nadzwyczajnego, ale jakość, głośność, moc jest, jest dobrze, a wyszło mnie 3500zł, i szczerze to taki na początek dobry zestawek

Opublikowano
  • Autor

przekonaliście mnie. Poszukam frajera na te glosnki. dzieki za pomoc!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.