Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przy wyborze wzmacniacza


Dasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dostałem od kumpla dwa takie głośniki http://www.allegro.pl/item428028946_2_glosniki_30cm_spx_pro_audio_1200_watt_sw07212.html

. Chciał on z nich zrobić skrzynie ale jakoś mu to nie wyszło. :evil: Ja mam zamiar włożyć je sobie w półkę. Ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł :mysli: Podłączyć same głośniki pod radio to dla niego zabójstwo. Dlatego pomóżcie mi dobrać na allegro jakiś dobry wzmacniacz do tych głośników. Od razu mówie że to moje początki w car-audio dlatego nie proszę o nabijanie się ze mnie za właśnie taki temat. Aha i mam radio jvc kd-g351. proszę o fachową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial takie glosnkiki to tez bym je oddal .... daj se pokouj z czyms takim sprzedaj je dalej i poszukaj czegos lepszego

po 2 w polke sie nie daje glosnkia masz dzial audio i lektura na pochmurne wieczory jest :naughty:

na serio daj se spokoj z tymi glosnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze qoperek najlepiej pozbądź się tych głośników. Jak już pisałem niedawno w innym temacie - głośniki subbasowe montuje się tylko i wyłącznie w odpowiednich obudowach.. Jeśli masz zamiar zamontować je w półce to daj sobie spokój.. szkoda sensu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośnik dno, lepsze znajdziesz już boszmany czy coś, zobacz na magnes, ja mam większy w altusach, wiec sprzedawaj i kup jednego dobrego 25 lub 30 cm, w zależności od muzyki, ale to już inna bajka i sporo tłumaczenia, a te 2 tyś co kolega mówi to na takie padło dasz, bo poco inwestować w taki sprzet skoro radio musiało by być inne, wiec już koło 800 zł musisz dać na radio z procesorem, do tego wzmak za 1000 zł no i sub za min. 400 zł plus skrzynia, kable to znów ok.300 zł, przód głośniki to 400 zł na takie nijakie no i wytłumienie 200/300 zł na takie same, marne wytłumienie

ja niemam nic nadzwyczajnego, ale jakość, głośność, moc jest, jest dobrze, a wyszło mnie 3500zł, i szczerze to taki na początek dobry zestawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...