Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny - mruganie kierunkami


K4RW4S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pewien problem. Zaczne od początku. Moja Audinka to 97r czyli total przedlift, która miała tylko centralny z kluczyka. Założyłem poliftową pompkę i teraz jest pilot ori scyzoryk. Problem polega na tym, że nie mam w kostce przewodów które mają iść do kierunków. W schemacie są to 2 przewody osobno na lewą i prawą stronę. Pytanie teraz jak to podłączyć? wystarczy że przeciągne przewody do plusów kierunków od na przykład tylnych lamp i się do nich podlącze czy trzeba stosować jakieś diody prostownicze? Nie wiem czy cos sie nie upali jak włącze kierunkowskaz....Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

ja zmieniałem z przedlifta z końcówką "L" na polifta z końcówką "E" na 3 przyciski podłączyłem kierunki do kabelków wychodzących z pompki odpowiadających za mruganie kierunkami i kierunki mrugają jedyny błąd jaki pompka pokazuje po podpięciu vaga to brak komunikacji can

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem z użyciem diód prostowniczych tak dla pewności. Ja też zmienilem na poliftowa z koncówka E. U mnie błąd jest o braku komunikacji z syreną alarmu...dziwne bo w kodowaniu wyłączyłem DWG :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

PS Do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...