-
Podłączenie przełącznika drl/clh do świateł dziennych w Audi A4 B6
to się zgadza wszystko podłączyłem jak w twojej rozpisce dodałem przekaznik dodatkowo miedzy moduł a przełącznik drl żeby sygnał tylko dawał z przełącznika ale dalej na pinie 3 zasilanie drl odcina prąd po przylaczeniu kabelka od przekaźnika wiec nie daje prądu na moduł drl
-
Podłączenie przełącznika drl/clh do świateł dziennych w Audi A4 B6
cześć montuje u siebie moduł swiatel dziennych wszystko robię pod kierownicą przy mce podłączenie swiatel mijania do dziennych pozycji do rozłączania modułu mam teraz zostało mi zrobic zasilanie po zapłonie modułu zakupiłem dodatkowo przełącznik drl/clh z b7 z wtyczka przelutowalem nowa wtyczka od wlacznika zamiast starej clh i zostal mi jeden kabelek niebiesko czerwony wnioskuję ze odpowiada on za drl bo na pozycji 1 jest na nim 12v+ a na pozycji 0 napięcia nie ma podłączając pod niego kabelek z modułu +12v napiecie znika po odcięciu powraca moze ktos wie o co chodzi jak to rozwiązać
-
-
Problem z strzelającym szyberdachem w Audi A4 B6
całego nie tyle co sie dalo na aucie choc pewnie dużego efektu to nie dało
-
Problem z strzelającym szyberdachem w Audi A4 B6
wyczyściłem wszystko tam na ile można bylo przed zmianą zębatki z tego syfu tylko jak sie okazało drugą zjadło w ten sam sposób na środku zębów i teraz sie zastanawiam czy zmieniać kolejna zębatke bo jak na moje to z tą sruba jest cos nie tak
-
Problem z strzelającym szyberdachem w Audi A4 B6
Witam borykam sie z problem solardachu u mnie dość długo a mianowicie strzelanie przy otwieraniu i zamykaniu uchylaniu wymieniłem zębatke na silniczku niestety dalo to efekt tylko na miesiąc po miesiącu znów zaczął strzelać a teraz to wogole nie da sie go otworzyć przez to że zęby zębatki są wyszczerbione na tyle że nie zazębia sie w tą śrubę co jest w obudowie solara podejrzewam że jest problem z tą śruba co wchodzi w nią zębatka od silniczka i przez nią szczerbi zęby czy jest jakis sposób na wymianę tej sruby czy zostaje wymiana na drugi sprawny solar? pozdrawiam
-
Oryginalny wydech końcowy na przepustnicy S4 B6
tez myślałem nad takim rozwiązaniem
-
Oryginalny wydech końcowy na przepustnicy S4 B6
mniej więcej tak jak opisałem ze pucha zostawiona jak ori czy ją od środka przerabiał?
-
Oryginalny wydech końcowy na przepustnicy S4 B6
hm ciekawe rozwiązanie, a o jaki przycisk dokładnie chodzi? po wklepaniu numeru w internet wyskakuje mi silniczek szyby. a krokowy jakis dokładnie masz do polecenia?
-
Oryginalny wydech końcowy na przepustnicy S4 B6
Witam przerabiał ktos moze ori wydech koncowy w s4 b6 ten na klapach tak zeby strona z klapą byl przelot a ta bez klapy tak jak jest czyli cicha? I jakieś rozwiązanie na manualne sterowanie tą klapą czyli jakiś kontroler na podcisnienia na pilota cos w tym stylu albo ori instalacja z zaworkiem da sie przerobić np pod przycisk? pozdrawiam
-
Brak świateł przeciwmgielnych w Audi S4 B6
Witam, zakupiłem sobie włącznik z A4 B7 z końcówką D do B6, gdzie miałem z końcówką B, MCE w wersji High końcówka F, ori auto światła, CLH, fotochrom, czujnik zmierzchu. Po podpięciu włącznika z B7 wszystko działa oprócz przeciwmgielnych na pozycji przełącznika na światła mijania. Na pozycjach działają przód i tył. Jest ktoś w stanie powiedzieć, jakie piny trzeba przełożyć bądź zmostkować, albo co innego trzeba zrobić? Pozdrawiam.
-
Błąd spalonej żarówki S4 B6
Witam mam mały ale drażniący mnie problem mianowicie na fisie komunikat o przepalonej żarówce. Po podłączeniu vcds wyskakuje błąd 00985 czyli od żarówki światła tylnego po prawej stronie M2 przerwa w obwodzie. Sprawdziłem światła i żarówka wstecznego w tej prawej lampie byla spalona więc zmieniłem na nową styki czyste w innych zarowkach również i nic to nie zmieniło. Dodam że mam bixy i zmieniłem oprawki postojowych z h6w na h5w bo denerwowało mnie ciągłe spalanie sie żarówek tych h6w. Czy to może być właśnie przyczyną że na postojach są żarówki w teori słabsze niż powinny być i przez to wyrzuca ten błąd? pozdrawiam
-
dokladka zderzaka tył z s4 b6 cabrio s4 b7 do s4 b6
Cześć tak sie zastanawiam nad zmianą dokładki zderzaka tylnego w s4. Chodzi mi po głowie dokladka z s4 cabrio albo s4 b7 na 4 końcówki. Aktualnie mam u siebie ori wycięte z 2 na 4 koncowki i jakoś mi to tak nie wygląda. Orientuje się ktoś czy take cos da radę zrobić? wiadomo bez docinania lepienia się nie obejdzie ale to myślę najmniejszy problem jeżeli dokladki będą takiej samej długości oraz wielkości jak ta w b6. Pozdrawiam
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Myślałem właśnie nad jakimś drutem, tylko nie mogłem wymyślić jaki dokładnie. Dzięki za rade
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
w razie co będę uderzać