Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoc w montażu lamp neon tył w audi a4b8


sikszak

Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuję pomocy w montażu lamp neonowych w moim audi a4 b8 kombi. Obecnie mam lampy zwykłe żarówkowe. Szukam firmy , zakładu osoby która podejmie się montażu takich lamp,

Lampy już mam kupione, teraz szukam kogoś kto podejmie się ich montażu najlepiej na terenie dolnego śląska. Ale jestem gotów podjechać gdzieś dalej byle mieć pewność że ktoś to zrobi. We Wrocławiu znalazłem jedną firmę która reklamuje sie na allegro, ale nie chcą sie tego podjąć tłumacząc że nie można takich lamp zakodować w moim audi. Z kolei firma spod warszawy mówi że w każdym kombi to da się zrobić. Ta firma spod warszawy to już ostateczność Teraz szukam kogoś bliżej. Macie jakieś namiary na firmy, osoby które mogą mi to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary. Wysłałem już do nich maila z pytaniem.

Jak ktoś ma jeszcze namiary na jakies firmy do podsyłajcie. już dwa miesiące lampy czekają na montaż. Szkoda żeby sie tak marnowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym do was podjechał tylko , że to drugi koniec Polski. Szukam kogoś kto to zrobi gdzieś bliżej. Na chwile obecną mam firmę z Krakowa i z forum kolega z Bielska Białej zaproponował pomoc. Jak nie znajdę bliżej uderzam na Kraków i okolice :)

Jak ktoś jest chętny z okolić dolnego śląska to z przyjemnością podjadę i dobrze zapłacę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...