Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tapicer samochodowy okolice Sosnowca


swierku86

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się ostatnio kupić przednie fotele kubełkowe z tapicerką widoczną na zdjęciach.

Ze względu na fakt, że pochodzą one z Anglika to fotel pasażera (angielski kierowcy) wymaga naprawy tapicerskiej.

Potrzebuję wymienić w nim gąbkę i materiał na boku siedziska i materiał na boku oparcia (zaznaczone na dołączonych zdjęciach).

Poszukuję namiarów na jakiegoś sprawdzonego tapicera samochodowego z okolic Sosnowca, który porządnie to zrobi i posiada potrzebne do tego materiały.

Może ktoś z Was korzystał z usług tapicerskich i mógłby mi kogoś sprawdzonego polecić.

IMG_1732.jpg

IMG_1733.jpg

IMG_1734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jestem z sosnowca i polecam tapicera z Witaj na stronie startowej - myszkowice obok pyrzowic, robił mi już kilka razy w vw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dwóch tapicerów z Sosnowca. Maja swoje warsztaty na Pogoni. Jeden ma swój warsztat na Plonów 19, a drugi na Torfowej 11. Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z ich usług i mógłby się podzielić swoimi opiniami. Zależy mi żeby fotel był zrobiony tak żeby nie było widać, że ktoś coś przy nim kombinował. Sam dysponuje nawet materiałem do naprawy, bo mam fotel z taką samą tapicerką tylko nie kubełkowy.

---------- Post dopisany 05-07-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 11:40 ----------

Nie ma nikogo kto korzystał z usług wspomnianych wyżej tapicerów. Czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystalem z tego na plonow i moge go polecic, podjedz pogadaj zobaczysz co ci powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...